FineReader na Snow Leoparda

Firma ABBYY, czołowy dostawca rozwiązań z dziedziny rozpoznawania i przekształcania dokumentów cyfrowych, udostępnia specjalną wersję aplikacji ABBYY FineReader dla użytkowników systemów Mac OS X z obsługą systemu Snow Leopard.

ABBYY FineReader Express Edition for Mac to prosta w obsłudze aplikacja do optycznego rozpoznawania znaków, która precyzyjnie przekształca zeskanowane dokumenty papierowe, pliki PDF i zdjęcia z aparatu cyfrowego na pliki w popularnych formatach, takie jak dokumenty RTF, arkusze XLS, przeszukiwalne pliki PDF i pliki HTML. Umożliwia ona użytkownikom Macintoshy korzystanie z wielokrotnie nagradzanego mechanizmu firmy ABBYY do rozpoznawania znaków i jest dopasowana do ich potrzeb w dziedzinie wysokiej jakości przekształcania dokumentów.  

Teksty z w 171 językach

Aplikacja oferuje najwyższą jakość rozpoznawania tekstów w 171 językach, umożliwia rozpoznawanie dokumentów wielojęzycznych zawierających tekst nawet w 3 językach i inteligentnie odwzorowuje układ i elementy formatowania oryginalnych dokumentów, takie jak tabele, grafiki, kolumny, listy wypunktowane i numerowanie.  Wydajna technologia rozpoznawania fotografii cyfrowych pozwala użytkownikom wydobywać z nich drukowany tekst i korzystać z aparatów cyfrowych jak z alternatywnego urządzenia do skanowania.

ABBYY FineReader Express Edition for Mac umożliwia ponadto przekształcanie różnego rodzaju plików PDF, w tym zawierających wyłącznie obraz (zeskanowanych), do postaci przeszukiwanych plików PDF, które idealnie nadają się do archiwizacji.

Dostępna jest bezpłatna wersja testowa programu ABBYY FineReader Express Edition for Mac na stronie http://www.finereader.pl/wersja-demo/finereader_mac.

Wymagania systemowe:

  • Mac OS X 10.4, Mac OS X 10.5 lub Mac OS X 10.6.
  • Aplikacja typu Universal Binary (uruchamiana w natywny sposób na komputerach na bazie procesorów Power PC i Intel).
  • Pamięć: 256 MB pamięci RAM.
  • Miejsce na dysku: 500 MB.
  • Skaner zgodny ze standardem TWAIN, aparat cyfrowy lub faks-modem*.
  • Karta graficzna i monitor (o rozdzielczości min. 1024x768).
  • Klawiatura, mysz lub inne urządzenie wskazujące.
  • Osiem języków interfejsu: angielski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, portugalski, rosyjski i włoski.

* ABBYY FineReader Express Edition for Mac nie obsługuje skanerów, aparatów i faks-modemów, które wykorzystują sterowniki emulowane. Na platformie z procesorem Intel® aplikacja będzie działać wyłącznie z urządzeniami, dla których zainstalowane są sterowniki zgodne z procesorem Intel.

 Informacja prasowa/E2H
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne