REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

ENERGY S.A.: Zawarcie umowy ramowej oraz otrzymanie pierwszego zlecenia realizacyjnego

2026-07-29 17:19
publikacja
2026-07-29 17:19
Dodaj Bankier.pl w Google
Spis treści:
1. RAPORT BIEŻĄCY
2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)
3. INFORMACJE O PODMIOCIE
4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr

35

/

2026

Data sporządzenia:

2026-07-29

Skrócona nazwa emitenta

ENERGY S.A.

Temat

Zawarcie umowy ramowej oraz otrzymanie pierwszego zlecenia realizacyjnego

Podstawa prawna

Art. 17 ust. 1 Rozporządzenia MAR – informacje poufne

Treść raportu:

Zarząd ENERGY S.A. z siedzibą w Warszawie („Spółka”, „Emitent”) informuje o zawarciu przez Emitenta z HelioExpert S.A. („Zamawiający”) - spółką świadczącą na terenie całego kraju usługi w zakresie kompleksowych rozwiązań energetycznych, umowy ramowej („Umowa”), której przedmiotem jest wykonywanie na rzecz Zamawiającego usług obejmujących montaż oraz uruchamianie instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii, realizowanych na podstawie odrębnych zleceń wykonawczych. Umowa została zawarta na okres 10 lat. Warunki finansowe Umowy, w tym zasady ustalania wynagrodzenia za realizację poszczególnych zleceń, objęte są tajemnicą handlową i nie podlegają ujawnieniu. Na dzień publikacji niniejszego raportu nie jest możliwe określenie łącznej wartości Umowy, gdyż będzie ona zależna od liczby i zakresu zleceń składanych przez Zamawiającego w okresie jej obowiązywania.

Jednocześnie, w wykonaniu Umowy, Emitent otrzymał pierwsze zlecenie realizacyjne („Zlecenie”), którego przedmiotem jest montaż i uruchomienie dwóch instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii o łącznej mocy 21,84 kW, realizowanych na dwóch obiektach zlokalizowanych w Warszawie. Termin realizacji Zlecenia został określony do dnia 7 sierpnia 2026 roku. Wartość Zlecenia objęta jest tajemnicą handlową i nie podlega ujawnieniu.

Zarząd Emitenta uznał powyższą informację za informację poufną w rozumieniu art. 17 Rozporządzenia MAR z uwagi na zawarcie długoterminowej Umowy z nowym kontrahentem oraz otrzymanie pierwszego Zlecenia, które potwierdza rozpoczęcie współpracy operacyjnej i może mieć wpływ na rozwój portfela zamówień oraz sytuację operacyjną Emitenta.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE>>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

Data

Imię i Nazwisko

Stanowisko/Funkcja

Podpis

2026-07-29

Jan Karaszewski

Prezes Zarządu

Jan Karaszewski

Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki