0,5900 zł
-6,35% -0,0400 zł
UHY ECA SA (ECA)

Zaprzestanie publikacji raportów miesięcznych

Zarząd UHY ECA SA z siedzibą w Krakowie (dalej "Emitent", "Spółka") informuje, iż w dniu dzisiejszym podjął decyzję o zaprzestaniu publikacji raportów miesięcznych, tj. o niestosowaniu zasady ładu korporacyjnego określonego w pkt 16 Załącznika do Uchwały nr 293/2010 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 31 marca 2010 roku „Dobre Praktyki Spółek Notowanych na NewConnect” (zmieniającego załącznik nr 1 do Uchwały Nr 795/2008 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 31 października 2008 r. „Dobre Praktyki Spółek Notowanych na NewConnect”). Mając powyższe na uwadze, Emitent nie będzie publikował raportów miesięcznych, począwszy od raportu miesięcznego za wrzesień 2019 roku, którego publikacja przewidziana była na 25 października 2019 roku.
Zaprzestanie publikacji raportów miesięcznych przez Spółkę spowodowane jest podjęciem przez Zarząd rewizji zasadności publikowania wstępnych, niezaudytowanych wyników finansowych w okresach miesięcznych. Wznowienie publikacji raportów miesięcznych będzie możliwe w sytuacji uznania ponownie przez Zarząd, iż konieczne jest zwiększenie częstotliwości publikacji takich danych. Na dzień dzisiejszy za właściwe zostały uznane okresy kwartalne oraz roczne.
Podstawa prawna: §4 ust. 3 i 4 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalendarium

  • Publikacja raportu za IV kwartał 2019 roku.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.