REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

DSS S.A.: Przerwa w obradach Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia, informacja o podjętych uchwałach

2012-04-20 22:10
publikacja
2012-04-20 22:10
Dodaj Bankier.pl w Google
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ


Spis załączników:
uchwaly_NWZ_20_04_2012.pdf  (RAPORT BIEŻĄCY)

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 30 / 2012
Data sporządzenia: 2012-04-20
Skrócona nazwa emitenta
DSS S.A.
Temat
Przerwa w obradach Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia, informacja o podjętych uchwałach
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd Spółki Dolnośląskie Surowce Skalne S.A. w upadłości likwidacyjnej (Spółka, Emitent) informuje, że Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki Dolnośląskie Surowce Skalne Spółka Akcyjna w upadłości likwidacyjnej z dnia 20 kwietnia 2012r. podjęło uchwałę o przerwie w obradach.

Zgodnie z podjętą Uchwałą numer 11 wznowienie obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia nastąpi w dniu 27 kwietnia 2012 roku o godzinie 10:00 w Warszawie, ul. Górczewska 124, 3 piętro, sala 308 w budynku Wola Court (Warsaw Conference Center).

Do chwili ogłoszenia przerwy w obradach Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie podjęło uchwały, których treść podana jest w załączeniu do niniejszego raportu.

Podstawa prawna:

§ 38 ust. 1 pkt. 6 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz. U. z dnia 28 lutego 2009 r.).
Załączniki
Plik Opis
uchwały_NWZ_20_04_2012.pdf uchwały_NWZ_20_04_2012.pdf Uchwały NWZ z dnia 20.04.2012.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2012-04-20 Małgorzata Then Członek Zarządu Małgorzata Then
2012-04-20 Marcin Jeżewski Wiceprezes Zarządu Marcin Jeżewski
Dodaj Bankier.pl w Google
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~Karol
Przed przerwą chocholi taniec ! Po przerwie to już będą tylko jaja jak berety ! Nadzieja tylko w tym,że ten dom wariatów syndyk pozamiata. Panowie- za syndykiem stoją w kolejce prokuratorzy! Te wasze odkrywcze myki z z akcjami, ich umarzaniem i emitowanie nowych serii z tańcem z obligacjami to żałosne bredzenia !Na kolejne Przed przerwą chocholi taniec ! Po przerwie to już będą tylko jaja jak berety ! Nadzieja tylko w tym,że ten dom wariatów syndyk pozamiata. Panowie- za syndykiem stoją w kolejce prokuratorzy! Te wasze odkrywcze myki z z akcjami, ich umarzaniem i emitowanie nowych serii z tańcem z obligacjami to żałosne bredzenia !Na kolejne walne przyjadą do was ludzie z Kielc i z Piławy Górnej. Będzie niezła zabawa !!!

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki