REKLAMA

Czy Karol Fiedor ma akcje GKI, nowe projekty CDF, bieżące trendy w architekturze – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE

2020-09-18 13:46
publikacja
2020-09-18 13:46

Zapraszamy do śledzenia nowej inicjatywy Grupy Kapitałowej IMMOBILE – cotygodniowych podcastów podsumowujących bieżącą sytuację spółek Grupy IMMOBILE, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W dziewiątym odcinku zarząd spółki rozmawia z wyjątkowym gościem – znanym architektem Karolem Fiedorem.

W dziewiątym odcinku podcastu zarządu Grupy Kapitałowej IMMOBILE gratka dla miłośników architektury i wszystkich którzy najbaczniej przyglądają się rozwojowi segmentu deweloperskiego spółki. Prezes Rafał Jerzy, Wiceprezes Sławomir Winiecki oraz Mikołaj Jerzy goszczą jednego z najbardziej znanych architektów w kraju – Karola Fiedora, szefa pracowni projektowej CDF Architekci, odpowiedzialnej m.in. za projekt biurowca IMMOBILE K3 oraz multifunkcyjnego osiedla Platanowy Park.

Wśród poruszonych w podcaście kwestii znalazły się tematy związane bezpośrednio ze spółką i projektem czołowych inwestycji deweloperskich Grupy Kapitałowej IMMOBILE, a także trendami w dzisiejszym i dawnym budownictwie mieszkaniowym, nowymi projektami CDF oraz odpowiedź na pytanie czy Karol Fiedor, współpracujący od lat z GK IMMOBILE, jest naszym akcjonariuszem.

Tematy podejmowane w nagraniu:

2:30 – projekty CDF w Bydgoszczy i współpraca z Grupą Kapitałową IMMOBILE
4:45 – koncepcja urbanistyczna i zieleń Platanowego Parku
7:55 – urbanistyka w PRL
9:50 – wpływ lockdownu na trendy w projektowaniu mieszkań i pracę architekta
16:18 – co obecnie projektuje CDF?
21:20 – czy Karol Fiedor jest akcjonariuszem GK IMMOBILE?

Bohaterzy odcinka:

Biuro Projektowe CDF Architekci: https://cdf.net.pl

Analizy wyników naszych spółek za I półrocze 2020:

Portal Analiz i PJP Makrum – https://portalanaliz.pl/analiza/171/PJP-Makrum—wyniki-Q2-2020-roku

Investing.com i Atrem – https://pl.investing.com/analysis/atrem–zysk-kwartalny-po-raz-pierwszy-od-ponad-4-lat-200229657

Biuro projektowe CDF Architekci istnieje na rynku usług projektowych od czerwca 1995 roku. Od początku działalności projektanci biura starają się tworzyć obiekty wyróżniające się wysoką jakością i ponadczasową formą. Przez kolejne lata dorobek projektowy firmy stopniowo powiększa się o kolejne wysokiej klasy budynki biurowe, hotele, obiekty przemysłowe, osiedla mieszkaniowe oraz wielofunkcyjne kompleksy komercyjne. Obecnie jest to jedna z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych pracowni architektonicznych w Polsce.

CDF Architekci powstało z inicjatywy Karola Fiedora – założyciela i prezesa zarządu spółki, członka Stowarzyszenia Architektów Polskich i Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów oraz Rady Krajowej Izby Architektów RP

Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

Źródło:GK Immobile - wpisy z bloga
Tematy
Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki