Czwarta edycja Forum Gospodarczego InvestExpo

IV Forum Gospodarcze InvestExpo, cykliczna impreza biznesowa skierowana do Małych i Średnich Przedsiębiorstw, odbędzie się 20 - 21 marca 2012 roku w Chorzowie.

Forum Gospodarcze InvestExpo to dwudniowa konferencja poświęcona najważniejszym problemom Małych i Średnich Przedsiębiorstw. To wydarzenie, na którym wysokiej klasy eksperci z dziedziny inwestycji i finansów rzucają nowe światło na zagadnienia innowacyjności na rynkach finansowych, inwestycji przedsiębiorstw w dobie poprawy koniunktury i zagadnień związanych z rozwojem małych i średnich firm. To niepowtarzalna okazja dla przedsiębiorców, aby w przyjaznej atmosferze uzyskać cenną wiedzę o możliwościach inwestowania i rozwoju ich firm.

Forum organizowane jest od roku 2009 przez Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych, a każda kolejna edycja cieszyła się większym zainteresowaniem uczestników i przewyższała jakością merytoryczną i organizacyjną. Jak podkreślają organizatorzy, IV edycja odbędzie się pod hasłem „ Wiedza, biznes, finanse” i będzie źródłem praktycznych wskazówek w jaki sposób rozwinąć swoją firmę w czasie kolejnej fali kryzysu. To jedyna tego typu impreza na Śląsku, która wychodzi naprzeciw potrzebom firm i organizuje specjalnie dla nich konferencje, w której nie uczestniczą tysiące osób, a około 200 rzeczywiście zainteresowanych tematyką i żywo dyskutujących podczas kilku zorganizowanych sesji tematycznych.

Badania przeprowadzone przez Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych wykazały, że właściciele Małych i Średnich Przedsiębiorstw preferują konferencje, w których mogą zadać pytania prelegentom i uzyskać praktycznych wskazówek, które przyczynią się do rozwoju ich firm. Takie właśnie są Fora Gospodarcze InvestExpo, w których uczestnicy mają szanse spotkać się i porozmawiać z wysokiej klasy ekspertami i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Organizacja Forum InvestExpo trwa, a prace nad zakresem tematycznym potrwają jeszcze przez około trzy miesiące. Organizatorzy zapowiadają jednak, że tegoroczna tematyka będzie dotyczyła aktualnych problemów gospodarczych i będzie odpowiedzią na realne potrzeby przedsiębiorców i świata finansów. Dorobek merytoryczny wszystkich konferencji zorganizowanych przez Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych jest efektem współpracy z partnerami oraz rozmów z wysokiej klasy ekspertami z dziedziny finansów i ekonomii. Organizatorzy Forum IE 2012 są otwarci na propozycje tematyczne i zapraszają do współpracy w ramach tego przedsięwzięcia.

Więcej informacji www.investexpo.pl
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj

Kalendarium przedsiębiorcy

 • Podatnicy podatku akcyzowego rozliczają akcyzę.

  Rozliczenie podatku od towarów i usług za poprzedni miesiąc - VAT 7.

 • Składkę na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne odprowadzają jednostki budżetowe, zakłady budżetowe i gospodarstwa pomocnicze.

  Termin uiszczenia podatku dochodowego od podatników rozliczających się w formie karty podatkowej.

  Termin wpłaty zryczałtowanego podatku dochodowego pobranego od wpłaconych w poprzednim miesiącu dochodów z udziałów w zysku. Termin złożenia deklaracji oraz wpłaty zryczałtowanego podatku dochodowego od zagranicznych osób prawnych, czyli osób prawnych niemających siedziby lub zarządu na terenie Polski.

 • Termin przekazania sprawozdania do systemu INTRASTAT, za poprzedni miesiąc kalendarzowy, gdy realizowano transakcje wewnątrzwspólnotowe podlegające obciążeniu podatkiem od towarów i usług (VAT).

  Termin płatności składek oraz złożenia deklaracji przez pracodawców zatrudniających pracowników.

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.