2,8000 zł
-6,04% -0,1800 zł
Copernicus Securities SA (CRS)

Informacja dotycząca wpływu epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19 na działalność Spółki i jej Grupy Kapitałowej

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 1 / 2020
Data sporządzenia: 2020-03-17
Skrócona nazwa emitenta
COPERNICUS SECURITIES S.A.
Temat
Informacja dotycząca wpływu epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19 na działalność Spółki i jej Grupy Kapitałowej
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Copernicus Securities S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: Spółka), z uwagi na dynamicznie zmieniające się okoliczności faktyczne i sytuację prawną związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz w nawiązaniu do zaleceń Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 12 marca 2020 roku informuje, że Spółka wdrożyła plany ciągłości działania w celu utrzymania działalności operacyjnej w pełnym zakresie i wypełnianiu innych ciążących na Spółce obowiązków. Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno pracowników, ich rodzin, jak i klientów Spółki, decyzją Zarządu Spółki w chwili obecnej ok. 90% pracowników wykonuje swoje obowiązki w sposób niezakłócony i nieprzerwany w formie zdalnej. Pozostała część pracowników przebywa w biurze, z uwagi na konieczność bieżącej obsługi wymagającej ich fizycznej obecności.
Grupa Kapitałowa Spółki jest przygotowana na zaistniałą sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i nie obserwuje się bezpośredniej zależności wyników finansowych Grupy Kapitałowej Spółki od wydarzeń dotyczących choroby COVID-19.
Zarząd Spółki na bieżąco monitoruje rozwój sytuacji związanej z utrzymującymi się skutkami rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 i wpływ epidemii COVID-19 na działalność Spółki oraz jej Grupy Kapitałowej, a w przypadku wystąpienia istotnych zdarzeń mających wpływ na generowane wyniki finansowe i sytuację gospodarczą Spółki, zakomunikuje to osobnym raportem bieżącym niezwłocznie po ich wystąpieniu.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-03-17 Agnieszka Mydlarz Członek Zarządu
2020-03-17 Piotr Jakubowski Wiceprezes Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.