REKLAMA

Budżetówka kontra markety. Kto daje zarobić więcej [Quiz]

2020-02-07 07:20
publikacja
2020-02-07 07:20
Budżetówka kontra markety. Kto daje zarobić więcej [Quiz]
Budżetówka kontra markety. Kto daje zarobić więcej [Quiz]
fot. Filip Błażejowski/Piotr Lampkowski / / FORUM

Ostatnio zarówno Jeronimo Martins Polska, jak i Lidl Polska ogłosili podwyżki dla swoich pracowników. Jednocześnie budżetówka stale walczy o wyższe wynagrodzenia. Komu ostatecznie lepiej płacą? Sprawdź swoją wiedzę na temat zarobków w marketach i budżetówce. 

Jeżeli nie widzisz formularza quizu poniżej, kliknij w ten link.

WS

Źródło:
Tematy
Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Komentarze (5)

dodaj komentarz
grzegorzkubik
Ja bym nie płakał mając pracę od 7:30 lub od 8 do 16. Mi tylko chodzi o to by praca nie przeszkadzał mi w życiu i inwestowaniu na giełdzie. Jeszcze trochę i będę mógł zrezygnować ze standardowej pracy i przejść całkowicie na wykresy. Im więcej uczę się inwestowania tym więcej niewolnictwa widzę i sam nie chcę Ja bym nie płakał mając pracę od 7:30 lub od 8 do 16. Mi tylko chodzi o to by praca nie przeszkadzał mi w życiu i inwestowaniu na giełdzie. Jeszcze trochę i będę mógł zrezygnować ze standardowej pracy i przejść całkowicie na wykresy. Im więcej uczę się inwestowania tym więcej niewolnictwa widzę i sam nie chcę być niewolnikiem.
vaticinator
Podawanie w quizie netto dla budżetówki, a brutto dla marketów jest lekką manipulacją.
momotaro
Budżetówka największe darmozjady w kraju
bartsson
Bardzo jest to przykre, że w Polsce nauczyciel który uczy nasze dzieci zarabia mniej niż pracownik marketu. Gdzie w krajach zachodnich nauczyciel jest zawodem prestiżowym. Ale polskiej władzy nie zależy, żeby aby przyszłe pokolenia były dobrze wykształcone, ciemną masą łatwiej się steruje.
bt5
Masz dośc słabe pojęcie o tamcie, w wielu krajach zachodnich nauczyciele to słabo opłacana grupa zawodowa. Są liczne strajki nauczycieli i innej budżetówki w wielu krajach zachodu i to nie tylko tych słabszych.

Powiązane: Quiz Bankier.pl

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki