Budżetówka kontra markety. Kto daje zarobić więcej [Quiz]

Ostatnio zarówno Jeronimo Martins Polska, jak i Lidl Polska ogłosili podwyżki dla swoich pracowników. Jednocześnie budżetówka stale walczy o wyższe wynagrodzenia. Komu ostatecznie lepiej płacą? Sprawdź swoją wiedzę na temat zarobków w marketach i budżetówce. 

Jeżeli nie widzisz formularza quizu poniżej, kliknij w ten link.

WS

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
6 4 grzegorzkubik

Ja bym nie płakał mając pracę od 7:30 lub od 8 do 16. Mi tylko chodzi o to by praca nie przeszkadzał mi w życiu i inwestowaniu na giełdzie. Jeszcze trochę i będę mógł zrezygnować ze standardowej pracy i przejść całkowicie na wykresy. Im więcej uczę się inwestowania tym więcej niewolnictwa widzę i sam nie chcę być niewolnikiem.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
2 12 vaticinator

Podawanie w quizie netto dla budżetówki, a brutto dla marketów jest lekką manipulacją.

! Odpowiedz
24 33 momotaro

Budżetówka największe darmozjady w kraju

! Odpowiedz
27 32 bartsson

Bardzo jest to przykre, że w Polsce nauczyciel który uczy nasze dzieci zarabia mniej niż pracownik marketu. Gdzie w krajach zachodnich nauczyciel jest zawodem prestiżowym. Ale polskiej władzy nie zależy, żeby aby przyszłe pokolenia były dobrze wykształcone, ciemną masą łatwiej się steruje.

! Odpowiedz
9 13 bt5

Masz dośc słabe pojęcie o tamcie, w wielu krajach zachodnich nauczyciele to słabo opłacana grupa zawodowa. Są liczne strajki nauczycieli i innej budżetówki w wielu krajach zachodu i to nie tylko tych słabszych.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.