REKLAMA

Biomed Lublin ma umowę dot. rejestracji i dystrybucji Onko BCG w Rumunii

2023-02-07 09:40
publikacja
2023-02-07 09:40

Biomed Lublin zawarł z firmą farmaceutyczną Anisapharm Distribution umowę dotyczącą współpracy w zakresie rejestracji, dostawy i dystrybucji produktu Onko BCG na rynku rumuńskim - podał Biomed w komunikacie.

Biomed Lublin ma umowę dot. rejestracji i dystrybucji Onko BCG w Rumunii
Biomed Lublin ma umowę dot. rejestracji i dystrybucji Onko BCG w Rumunii
/ Biomed

Jak podano, strony określiły umownie prognozowany roczny poziom zamówień produktu o charakterze niewiążącym na okres pięciu lat, począwszy od uzyskania rejestracji przez Anisapharm. Wolumen zamawianego produktu ma zwiększać się w każdym roku obowiązywania umowy.

"Strony ustaliły, że w każdym roku obowiązywania umowy dystrybutor składać będzie plan kroczący (rolling forecast) na okres kolejnych 12 miesięcy. Łączna minimalna wartość zamówień w pierwszych pięciu latach obowiązywania umowy została określona przez strony na poziomie 5,25 mln euro, co w przeliczeniu na złotego, według średniego kursu ogłoszonego przez Narodowy Bank Polski, obowiązujący w dniu poprzedzającym zawarcie umowy, stanowi kwotę 24,78 mln zł, przy czym wiążąca minimalna wartość zamówień została oznaczona przez strony na 80 proc. prognozowanego rocznego poziomu zamówień" - napisano w komunikacie.

Umowa została zawarta na 10 lat (okres podstawowy) i będzie automatycznie przedłużana na kolejne dwuletnie okresy dodatkowe. Każda ze stron może rozwiązać umowę co najmniej 12 miesięcy przed końcem okresu podstawowego lub 120 dni przed upływem okresu dodatkowego.

Zgodnie z ustaleniami, uzyskanie rejestracji w Rumunii oraz dostosowanie zdolności produkcyjnych przez Biomed będzie miało miejsce do końca 2024 r., zaś komercjalizacja produktu w Rumunii w 2025 r.

Wlewki BCG stosowane są w leczeniu raka pęcherza moczowego. (PAP Biznes)

doa/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Tanie konto firmowe bez ograniczeń czasowych

Tanie konto firmowe bez ograniczeń czasowych

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki