REKLAMA

Bankowy rozkład jazdy na październik 2020 r.

2020-10-08 14:05
publikacja
2020-10-08 14:05
Bankowy rozkład jazdy na październik 2020 r.
Bankowy rozkład jazdy na październik 2020 r.
fot. Pra Chid / / Shutterstock

Nowe tabele opłat i prowizji w dwóch bankach, zmiany na lokatach i wprowadzenie Blika w kolejnym banku – to najważniejsze wydarzenia, które odnotowaliśmy w październikowym „rozkładzie jazdy”.  

1 października 2020 r. weszła w życie nowa tabela opłat i prowizji w Getin Noble Banku. Zmiany obejmą przede wszystkim posiadaczy Konta Proste Zasady we wszystkich wariantach (w tym Junior). Posiadacze wspomnianych kont muszą się pogodzić z wprowadzeniem opłat za wypłaty z bankomatów obcych (poza Planet Cash), operacje gotówkowe i przelewy w placówce oraz podniesieniem opłaty za wpłaty we wpłatomatach zlokalizowanych poza oddziałem banku. Bank podniósł również opłatę za prowadzenie Konta Proste Zasady (dla osób, które skończyły 26 lat), a niektóre konta w obsłudze czeka podwyżka za obsługę karty debetowej. Czytaj więcej: Banki podnoszą opłaty za konta.

17 października br. zacznie obowiązywać nowa tabela opłat i prowizji w Banku Millennium. Tego dnia zostaną podniesione limity w kanałach bankowości elektronicznej. Zmiana dotyczy limitu głównego i limitu w aplikacji mobilnej.

Początek miesiąca przyniósł kilka zmian na lokatach terminowych. Idea Bank zaktualizował stawki na Lokacie NR 1 (obniżka) oraz Lokacie na nowe środki PLUS (podwyżka oraz obniżka). Na 6-, 12- i 24-miesięcznej Lokacie standardowej Inbanku można od 1 października zarobić więcej niż w poprzednim miesiącu.

Do najważniejszych wydarzeń października można również zaliczyć plan udostępnienia klientom Blika przez Bank Pocztowy i EnveloBank. Obecnie jest on w fazie testów. Czytaj więcej: Blik w Banku Pocztowym i EnveloBanku.

Pełne zestawienie na PRNews.pl: Bankowcu, zobacz, co twoja konkurencja szykuje na październik 2020 r.

Monika Dekrewicz

Źródło:
Tematy
Woda pod Twoją marką i stojąca za nią historia

Woda pod Twoją marką i stojąca za nią historia

Advertisement

Powiązane: Zmiany w bankach

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki