REKLAMA

Bankowy rozkład jazdy na listopad 2018 r.

2018-11-06 14:58
publikacja
2018-11-06 14:58

W listopadzie nastąpi zapowiadane od kilku miesięcy przejęcie wydzielonej części Deutsche Banku przez Santander Bank Polska. Do innych ważnych informacji należy również zmiana cennika Konta Idealnego w Idea Banku.

Bankowy rozkład jazdy na listopad 2018 r. / fot. HH / Bankier.pl

1 listopada Raiffeisen Polbank dezaktywował aplikację Mobilny Bank. Korzystający z usługi mogą od tej pory zarządzać swoimi produktami za pomocą drugiej, wprowadzonej w lipcu, aplikacji – Mobilny Portfel. Bank uprzedzał o takich planach w momencie uruchomienia nowszego, bogatszego w funkcje, rozwiązania. Czytaj więcej: Raiffeisen Polbank zamyka Mobilny Bank.

Ważnym punktem w kalendarzu jest z pewnością przejęcie części działalności Deutsche Banku przez Santander Bank Polska. Na weekend przypadający 9-12 listopada bank zaplanował dokonanie fuzji zarówno prawnej, jak i operacyjnej. Oznacza to, że korzystający z usług Deutsche Banku po długim weekendzie będą już klientami Santandera – do ich dyspozycji będzie bankowość internetowa oraz mobilna banku. Niewielkiej zmianie ulegną nazwy produktów oraz cennik niektórych usług. Czytaj więcej: Santander Bank Polska przejmuje część Deutsche Banku.

Dzień później, czyli 13 listopada, wejdą w życie nowe warunki prowadzenia Konta Idealnego w Idea Banku. Zmiany dotyczą wypłat z bankomatów (prowizja za szóstą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu) oraz wpłat dokonywanych w bankomatach i wpłatomatach (również mobilnych). Miesięczny limit bezprowizyjnych wpłat wynosi 100 000 zł. Opłata jest pobierana od nadwyżki. Czytaj więcej: Idea Bank wprowadza nowe opłaty.

W tym miesiącu na klientów banków czeka również kilkadziesiąt promocji bankowych. Ponad 20 z nich kończy się w listopadzie. Na brak atrakcyjnych ofert nie powinni narzekać zwolennicy oszczędzania – większość pozycji dotyczy właśnie kont oszczędnościowych oraz lokat bankowych.

Pełne zestawienie na PRNews.pl: Bankowcu, zobacz, co twoja konkurencja szykuje na listopad 2018 r.

Monika Dekrewicz

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Tylko u nas

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki