REKLAMA

BM Pekao wyznaczył cenę docelową akcji Protektora na 6,05 zł

2020-08-19 11:16
publikacja
2020-08-19 11:16
fot. Marek Wiśniewski / Puls Biznesu

Analitycy Biura Maklerskiego Pekao, w raporcie z 19 sierpnia, wyznaczyli dwunastomiesięczną cenę docelową akcji na poziomie 6,05 zł

W środę o godz. 11.05 kurs akcji Protektora wyniósł 5,1 zł.

"Naszym zdaniem nowa strategia w obszarze obuwia ochronnego oraz rozpoczęcie produkcji i sprzedaży maseczek higienicznych, przyczyniają się do wzrostu atrakcyjności walorów Protektora. Nowa strategia przede wszystkim koncentruje się na rozwoju produktu poprzez wzrost wydatków inwestycyjnych na zwiększenie atrakcyjności oferty. Innowacje produktowe są podyktowane zmieniającymi się trendami na rynku obuwia ochronnego, co wiąże się z rosnącą świadomością pracowników i firm odnośnie przepisów BHP jak również większym oczekiwaniom konsumenta względem atrakcyjności obuwia. Z kolei, produkcja maseczek higienicznych oraz medycznych może okazać się dobrym ruchem w kierunku dywersyfikacji źródeł przychodów i zabezpieczenia się na wypadek nawrotów pandemii" - napisano.

Autorem raportu jest Krzysztof Kozieł. Pierwsze rozpowszechnienie raportu nastąpiło 19 sierpnia, o godz.8.00.

Materiał został opracowany przez Biuro Maklerskie Pekao na zlecenie GPW w ramach Pilotażowego Programu Wsparcia Pokrycia Analitycznego.

W załączniku zamieszczamy pełną wersję raportu poświęconego Protektorowi. (PAP Biznes)

epo/ ana/

Źródło:PAP Biznes

Do pobrania

36907326_2020_08_19_PRT - GPW-1.pdfpdf
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki