Przerwa w obradach Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Przedsiębiorstwa Handlu Zagranicznego „Baltona” S.A. oraz treść uchwał podjętych do momentu zarządzenia przerwy

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ


Spis załączników:
Podanie_tresci_uchwal_podjetych_przez_Walne_Zgromadzenie_25.11.2019.pdf  (RAPORT BIEŻĄCY)

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 57 / 2019
Data sporządzenia: 2019-11-25
Skrócona nazwa emitenta
BALTONA S.A.
Temat
Przerwa w obradach Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Przedsiębiorstwa Handlu Zagranicznego „Baltona” S.A. oraz treść uchwał podjętych do momentu zarządzenia przerwy
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd Przedsiębiorstwa Handlu Zagranicznego „Baltona” S.A. z siedzibą w Warszawie [dalej: Emitent] informuje, że Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Emitenta zwołane na 25 listopada 2019 roku [dalej: NWZ] podjęło uchwałę w sprawie zarządzenia przerwy w obradach do dnia 3 grudnia 2019 roku do godz. 11:00.

Jednocześnie Emitent przekazuje w załączeniu treść uchwał podjętych przez NWZ w dniu 25 listopada 2019 roku do momentu zarządzenia przerwy wraz z uchwałą w sprawie zarządzenia przerwy w obradach.

Emitent informuje, że podczas obrad NWZ do chwili ogłoszenia przerwy w obradach, NWZ rozpatrzyło punkty 1 – 6 przyjętego porządku obrad.

Podczas pierwszej części obrad NWZ nie zgłoszono do protokołu żadnych sprzeciwów, nie odstąpiono również od rozpatrywania któregokolwiek z punktu w zakresie punktów 1 – 6 przyjętego porządku obrad, a ponadto nie zgłoszono projektów uchwał, które były poddane pod głosowanie, a nie zostały podjęte.

Szczegółowa podstawa prawna: § 19 ust. 1 pkt 5 - 9 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim [Dz. U. z 2018 r., poz. 757 z późn. zm.].
Załączniki
Plik Opis
Podanie treści uchwał podjętych przez Walne Zgromadzenie 25.11.2019.pdfPodanie treści uchwał podjętych przez Walne Zgromadzenie 25.11.2019.pdf Treść uchwał podjętych przez NWZA 25.11.2019 r.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-11-25 Piotr Kazimierski Prezes Zarządu Piotr Kazimierski
2019-11-25 Michał Kacprzak Członek Zarządu Michał Kacprzak
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.