REKLAMA

Allegro obniża wartość zamówienia dla darmowej dostawy kurierem

2021-09-22 09:16
publikacja
2021-09-22 09:16
Allegro obniża wartość zamówienia dla darmowej dostawy kurierem
Allegro obniża wartość zamówienia dla darmowej dostawy kurierem
/ Allegro

Allegro ma nową promocję - tym razem dotyczy ona doręczania zakupów. Od 23 września klienci skorzystają z darmowej dostawy kurierem w pakiecie Smart przy niższej kwocie zamówienia niż obecnie.

Na polskim rynku e-commerce robi się coraz ciaśniej. W pierwszym kwartale tego roku wystartował Amazon, a całkiem niedawno nowa chińska platforma sprzedażowa Shopee. Konkurencja rośnie, dynamicznie zwiększa się także cały segment - więcej sklepów internetowych, zamówienia na wyższą kwotę. Nic dziwnego, że firmy walczą więc o klientów (Polskie e-commerce puchnie na potęgę. 8 wykresów, które warto zobaczyć).

Od 23 września klienci Allegro mogą skorzystać z darmowej dostawy produktów kurierem do domu przy zamówieniu na niższą sumę niż do tej pory. Aktualnie osoby kupujące od jednego sprzedawcy w pakiecie Smart mają możliwość wybrania bezpłatnej opcji doręczenia zakupów kurierem przy towarach na kwotę powyżej 80 zł. Allegro w ramach promocji obniża tę wartość do 40 zł. Będzie to szczególnie korzystne podczas bożonarodzeniowych zakupów. 

Promocyjna oferta na Allegro będzie trwała do 3 stycznia 2022 r., podaje platforma sprzedażowa w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej.

DF

Źródło:
Tematy
Zyskaj nawet 250 zł z Kontem 360°

Zyskaj nawet 250 zł z Kontem 360°

Komentarze (4)

dodaj komentarz
antek10
Kurier czasem jest opcją gorszą kiedy nie potrafi dowieźć paczki do odbiorcy. Paczkomaty są wygodniejsze. Nie polecam DPD. Mozna o nich poczytać na forach jak im paczki giną.
obeznany
Zależy od regionu/Kuriera. W Gdyni miałem wieczny problem z DPD. Przeprowadziłem się na wieś i tu DPD chodzi jak złoto, wolę ich od paczkomatu, bo u mnie zawsze jest ktoś w domu.
antek10 odpowiada obeznany
Ale na Pocztex chyba bys sie nie skusił :-) - Awizem "wyleczyli" mnie z korzystania z ich usług
grzegorzkubik
Musi się starać by wybić się trendu bocznego. Ja PIS-owiec to wiem bo mam pakiecik akcji Allegro.

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki