iPhone X wybuchł w czasie aktualizacji

Technologia idzie do przodu bardzo szybko, ale mimo to nawet największym koncernom zdarzają się niedopatrzenia. Jeden z posiadaczy iPhone'a X poinformował wczoraj, że podczas aktualizacji systemu telefon... wybuchł.

Koncerny technologiczne nie od dziś zmagają się z podobnymi problemami. Pod koniec 2016 roku smartfony Galaxy Note od Samsunga podczas ładowania wybuchały albo się zapalały. Chwilę po incydencie firma ogłosiła wycofanie ze sprzedaży tego modelu i zniszczenie tych, które już zostały wyprodukowane. Jednak w marcu 2017 roku ogłoszono, że Galaxy Note 7 znów powróci na rynek.

Apple także zmagał się już wcześniej z podobnymi wydarzeniami. W 2015 roku media obiegła wiadomość o właścicielu iPhone'a, któremu telefon wybuchł w kieszeni, pozostawiając poparzenia 3. stopnia.

Tym razem obeszło się bez uszkodzeń ciała, jednak koncern ma powody do zmartwień. Użytkownik Twittera Rocky Mohamadali poinformował wczoraj na serwisie o tym, że jego iPhone X eksplodował w trakcie aktualizacji systemu do iOS 12.1.

Apple odniosło się do sytuacji i skomentowało twitterowy wpis: "To zdecydowanie nieoczekiwane zachowanie. Skontaktuj się z nami, żebyśmy mogli się temu przyjrzeć."

Według ustaleń portalu gadgets.ndtv.com iPhone X został kupiony w styczniu tego roku, a podczas feralnej aktualizacji telefon był podłączony do oryginalnej ładowarki.

We wtorek informowaliśmy o tym, że w tym modelu iPhone'ów występuje wada fabryczna wyświetlaczy. Apple zdecydował o darmowej wymianie uszkodzonych komponentów.

DU

Źródło:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
5 17 xxpp

W Syrii wybuchają iPhony? Ciekawe.

! Odpowiedz
4 64 wizytator

Mogli z tą aktualizacją poczekać na Sylwestra.
Byłoby miło.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.