REKLAMA

Bankowy rozkład jazdy na styczeń 2021 r.

2021-01-07 08:29
publikacja
2021-01-07 08:29
Bankowy rozkład jazdy na styczeń 2021 r.
Bankowy rozkład jazdy na styczeń 2021 r.
/ Pexels

Przejęcie Idea Banku przez Bank Pekao to nie jedyna informacja, która może zainteresować klientów banków. Posiadacze rachunków w Toyota Banku oraz BOŚ Banku powinni zapoznać się z nowymi cennikami, które wejdą w życie w tym miesiącu.

1 stycznia 2020 r. to była ważna data dla posiadaczy oszczędności w Banku Pekao. Niewysoka stawka na Koncie oszczędnościowym i Koncie oszczędnościowym Premium została dodatkowo obniżona do odpowiednio 0,05 proc. rocznie i 0,10 proc. w skali roku.

3 stycznia br. Idea Bank został przejęty przez Bank Pekao jako efekt przymusowej restrukturyzacji. Dla klientów pierwszego z nich nic się nie zmienia, tzn. wciąż mają dostęp do bankowości internetowej i oddziałów banku. Oferta banku nie jest już jednak dostępna w sprzedaży, co z pewnością nie ucieszy zwolenników depozytów, bowiem bank często zajmował czołowe pozycje w rankingach lokat terminowych. Czytaj więcej: Bank Pekao przejmuje Idea Bank.

8 stycznia br. wchodzi w życie nowa tabela opłat i prowizji w Toyota Banku, która zmienia niektóre opłaty. Od tego dnia posiadacze kont osobistych więcej zapłacą za wypłaty w oddziale banku, a korzystający z kart kredytowych za ich obsługę i zmianę limitów.

15 stycznia br. to dzień, w którym zaczną obowiązywać nowe cenniki w BOŚ Banku. Wprowadzą one m.in. wyższą stawkę za obsługę EKOkonta bez Kosztów i EKOkonta bez Kantów. Zmienią się również warunki zwolnienia z opłaty za Konto VIP. Od tego dnia zacznie również obowiązywać m.in. nowa prowizja przygotowawcza w kredytach hipotecznych.

Pełne zestawienie na PRNews.pl: Bankowcu, zobacz, co twoja konkurencja szykuje na styczeń 2021 r.

MDe

Źródło:
Tematy
Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
demeryt_69
Wyższe opłaty za konto bez kosztów? To chyba jakiś szmonces!

Powiązane: Zmiany w bankach

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki