REKLAMA

Zamknięte nie tylko sklepy - te banki zaplanowały weekendowe przerwy

2018-03-09 13:13
publikacja
2018-03-09 13:13

W najbliższy weekend, pierwszy z niedzielą wolną od handlu, kilka banków planuje tymczasowe wyłączenie niektórych kanałów elektronicznych. Na problemy w dostępie do serwisów i płatności powinni przygotować się klienci Raiffeisen Polbanku i Getin Banku. W Banku Pekao przerwa dotyczyć będzie usług dla inwestorów.

W niedzielę 11.03 Raiffeisen Polbank tymczasowo wyłączy kilka funkcji płatniczych. Od godz. 7:00 do 13:00 nie będzie działać usługa 3D Secure. Zwolennicy internetowych zakupów mogą nie być w stanie sfinalizować transakcji potwierdzanych dodatkowym hasłem podczas obciążenia karty. W tym czasie pojawią się również ograniczenia w zamawianiu i reaktywacji kart HCE oraz mogą wystąpić problemy z płatnościami HCE w aplikacji Mobilny Portfel. 

fot. lucadp / / YAY Foto

Getin Noble Bank informuje, że w związku z planowanymi pracami konserwacyjnymi w nocy z 10 na 11 marca od godziny 00:00 do godziny 06:00 nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej. 

Na brak możliwości składania zleceń w serwisie Pekao24Makler powinni przygotować się klienci Banku Pekao. 10 marca w godzinach 12:00-23:50 mogą wystąpić przerwy w obsłudze dyspozycji w aplikacji. Dom Maklerski planuje w tym czasie przeprowadzenie prac serwisowych.

MK

Źródło:
Tematy
Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Komentarze (1)

dodaj komentarz
jarof1
A w ING przerwy są średnio trzy razy w tygodniu :)
Ciągłe problemy techniczne z logowaniem to już bardziej norma niż stany awaryjne...
Dno!

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki