REKLAMA

Weekendowe przerwy w bankach. Gdzie nie wypłacisz gotówki?

2020-02-07 13:35
publikacja
2020-02-07 13:35

Kilka banków zaplanowało prace modernizacyjne na nadchodzący weekend. Jak co tydzień redakcja Bankier.pl sprawdziła, którzy klienci powinni przygotować się na utrudnienia w najbliższych dniach.

/ fot. lucadp / Shutterstock

W gotówkę powinni się zaopatrzyć klienci ING Banku Śląskiego, Credit Agricole, Getin Noble Banku i Banku Pocztowego.

Credit Agricole

Przerwę techniczną na noc z piątku na sobotę zapowiedział Credit Agricole. Od godz. 22 w piątek (7 lutego) do godz. 12 w sobotę (8 lutego) nie będą działały serwisy CA24 (internetowy, mobilny, tekstowy), automatyczny serwis telefoniczny IVR, a także płatności internetowe Przelew Online i Blik. Nie będzie możliwe również otrzymywanie powiadomień SMS o wykonanej transakcji kartą czy odpowiedzi na wysłane zapytanie o saldo. Serwis telefoniczny CA24 będzie dostępny wyłącznie w zakresie zastrzegania kart - poza tym nie będzie możliwe wykonanie żadnej innej operacji w tym serwisie.

Karty płatnicze w sklepach i punktach usługowych oraz przy wypłacie z bankomatów będą działać normalnie. Jak zaznaczają przedstawiciele banku, lepiej jednak mieć gotówkę przy sobie.

Bank Pocztowy

W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi od godz. 1:00 do godz. 7:00 w niedzielę (9 lutego) może wystąpić przerwa w dostępie do usług Bankowości Internetowej Banku Pocztowego.

W tym czasie płatności kartą oraz wypłaty z bankomatów będą przebiegały bez zakłóceń. Infolinia będzie dostępna jedynie w trybie informacyjnym.

Getin Noble Bank

Na utrudnienia związane z pracami konserwacyjnymi powinni przygotować się także klienci Getin Noble Banku. Od godz. 23:30 w piątek (7 lutego) do godz. 10:00 w sobotę (8 lutego) nie będzie możliwe zalogowanie się i korzystanie z bankowości internetowej oraz mobilnej banku.

ING Bank Śląski

Prace serwisowe sieci bankomatów i wpłatomatów Planet Cash na najbliższy weekend zaplanował z kolei ING Bank Śląski. W związku z tym urządzenia nie będą działały od godz. 0:00 do godz. 2:00 w nocy z soboty na niedzielę (8-9 lutego).

MKZ

Źródło:
Tematy
Wybierz konto firmowe, które zarabia na Ciebie i zyskaj premię do 1250 zł.

Wybierz konto firmowe, które zarabia na Ciebie i zyskaj premię do 1250 zł.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki