REKLAMA

Trzaskowski o wpisie Falenty: Nigdy nie byłem w Karpaczu

2018-10-07 15:04
publikacja
2018-10-07 15:04

Jestem narciarzem, a jeden, jedyny ośrodek narciarski, w którym nigdy nie byłem, to Karpacz - powiedział w niedzielę Rafał Trzaskowski (PO). Odniósł się w ten sposób do wpisu na Twitterze Marka Falenty, który twierdzi, iż słyszał o istnieniu taśmy kompromitującej m.in. Trzaskowskiego.

/ fot. Krystian Maj / FORUM

Marek Falenta, biznesmen skazany na 2,5 roku więzienia w związku z tzw. aferą podsłuchową napisał w piątek na Twitterze, że słyszał o istnieniu "dobrej sex taśmy z Western City w Karpaczu z kowbojami Rafałem Trzaskowskim oraz Grzegorzem Schetyną". Pytał, czy to też puści portal Onet.pl. "Podobno słaba jakość, bo wszędzie biały pył się unosił" - pisał Falenta.

"To jest dosyć zabawne, bo ja jestem narciarzem i na studiach jeździłem na nartach. We wszystkich ośrodkach górskich w Polsce się ścigałem w zawodach i jakoś jeden, jedyny ośrodek, w którym nigdy w życiu nie byłem przez ostatnie 46 lat, to jest właśnie Karpacz" - powiedział Trzaskowski dziennikarzom po zakończeniu niedzielnej konwencji Koalicji Obywatelskiej.

O tym, że nie ma taśmy, o której pisał Falenta, przekonany jest także szef PO Grzegorz Schetyna. "To jest tak samo prawdopodobne jak to, że byłem w Karpaczu na pokazach rodeo z prezesem Kaczyńskim - ironizował polityk w sobotę w Bydgoszczy. (PAP)

Marta Rawicz

mkr/ mhr/

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Afera podsłuchowa

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki