0,1000 zł
5,49% 0,0052 zł
TXM SA (TXM)

Aktualizacja informacji w przedmiocie toczącego się postępowania restrukturyzacyjnego - uprawomocnienie postanowienia ws. trybu głosowania nad układem.

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 5 / 2020
Data sporządzenia: 2020-02-20
Skrócona nazwa emitenta
TXM S.A.
Temat
Aktualizacja informacji w przedmiocie toczącego się postępowania restrukturyzacyjnego - uprawomocnienie postanowienia ws. trybu głosowania nad układem.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd TXM S.A. w restrukturyzacji („Spółka”, „Emitent”) w nawiązaniu do raportów bieżących nr 51/2019 z dnia 19 września 2019 r. oraz 68/2019 z dnia 27 grudnia 2019 r. oraz 3/2020 z dnia 24 stycznia 2020 r. informuje, iż powziął wiadomość, że Sędzia-komisarz ustanowiony w przyspieszonym postępowaniu układowym Spółki stwierdził prawomocność postanowienia z dnia 15 stycznia 2020 r. w przedmiocie określenia trybu przeprowadzenia głosowania nad układem.

Zgodnie z powyższym postanowieniem Sędziego-komisarza dotyczącym głosowania poza zgromadzeniem, wysłanie zawiadomień do wszystkich wierzycieli ujętych w spisie wierzytelności o możliwości oddania głosu na piśmie, wraz z doręczeniem im: propozycji układowych z uwzględnieniem art. 117 ust. 1 Prawa restrukturyzacyjnego, opinii nadzorcy sądowego o możliwości wykonania układu, głównych założeń planu restrukturyzacyjnego, karty do głosowania wraz z informacją o sposobie głosowania i z pouczeniem o treści art. 107 - 110 ust. 2-5, 113, 115-119 Prawa restrukturyzacyjnego - nastąpi w formie pisemnej, nie później niż w terminie 2 miesięcy od daty stwierdzenia prawomocności tego postanowienia i zostanie dokonane przez nadzorcę sądowego, który przeprowadzi procedurę rozsyłania i zbierania głosów na piśmie, stosując odpowiednio przepis art. 219 ust. 2 pkt 2 Prawa restrukturyzacyjnego.

Następnie nadzorca sądowy przedstawi sędziemu - komisarzowi nie później niż w terminie 3 miesięcy od daty stwierdzenia prawomocności ww. postanowienia w formie pisemnej wyniki głosowania nad propozycjami układowymi wraz z zebranymi kartami do głosowania oraz dowodami doręczenia określonych dokumentów wierzycielom, którzy nie oddali głosu.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-02-20 Marcin Łużniak Wiceprezes Zarządu
2020-02-20 Agnieszka Smarzyńska Wiceprezes Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.