TVP i PR nie lubią prezydenckich ministrów?

Kancelaria Prezydenta zwróciła się do mediów publicznych o wyjaśnienie, dlaczego nie dostaje zaproszeń do publicystycznych audycji, informuje "Gazeta Wyborcza". To nieprawda i insynuacja, odpowiada TVP Info.

(fot. Mariusz Grzelak / Reporter / EastNews)

Z Woronicza 17 usunięto krzesło prezydenckie. W piątek wycofano zaproszenie dla Krzysztofa Szczerskiego do Politycznego salonu Trójki, poskarżyła się Wyborczej Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, szefowa biura prasowego Kancelarii Prezydenta. Dodała, że skierowała do TVP i Polskiego Radia pytania o kryteria doboru gości do programów.

Nieobecność reprezentantów Kancelarii w niektórych audycjach media publiczne tłumaczą tym, że w kampanii wyborczej wybrane programy są poświęcone przedstawieniu stanowisk komitetów, a nie debacie polityków. Rzecznik Polskiego Radia tłumaczy, że byłoby nierzetelnością dopuszczenie do recenzowania ofert politycznych poszczególnych ugrupowań przez przedstawiciela Kancelarii.

Kancelaria Prezydenta dostaje więcej zaproszeń od TVN i Polsatu niż od TVP twierdzi Adamiak- Sroczyńska. (PAP)

mp/

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 4 ~Ala_ma_kota

A nie pomyślał ktoś o tym,ze nie są zapraszani bo nikt nie ma zamiaru słuchać kolejnych kłamstw PiS.Teraz wielce będą płakać wstyd jak nic...

! Odpowiedz
3 4 ~Wyborca

To jest fakt ze najbardziej pro PO wska a wrecz wroga dla PIS jest TVP-info i my Polaccy na tych zdrajcow musimy placic abonament. jeszcze nieraz mozna tylko popatrzec w POLSAT---np ,,Panstwo w Pannstwie'' i w poniedzialki o 20..00 gdy glosuja internauci.i tak wogule.. Do wytrzymania sa jeszcze prowadzone przez Pana Rymanowskiego --miedzy innymi ,,Kawa na lawe---'' Reszta to normalne badziewie..POwska propaganda niesamowita..Dobrze ze te sk...nie wiedza ze jak za duzo to nie zdrowo..

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
3 5 ~Miro

Jak za PRL w TVP i PR komitet nie dopuszcza innych opcji niż rządząca. A komuniści i tak przegrali wybory.

! Odpowiedz
3 8 ~Grzechu_comeback

nie nie lubią tylko LUBIĄ WYŁĄCZNIE doradców Komorowskiego. A mówienie o rzeteleności przez przedstawicieli rządowych MENDialnych wspieraczy jest POprostu prześmieszne.....Gdy były wybory prezydenckie, samorządowe czy jakiekolwiek inne to nie przeszkadzało zapraszać członków PZPR, WSI i czego tam jeszcze? Bo, co? Bo byli apolityczni?

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
3 13 ~wer

W polskiej TVP TVP3 znowu nagonka na PIS nawet w TVN24 mniej oczerniają niż TVP. Należ zbojkotować polską telewizję. Dziennikarze TVP przekraczają wszelkie normy i prześcigają się w wymyślaniu narracji dla PIS. Żałosne.

! Odpowiedz
11 6 ~poz

Każdy pisior, który znajdzie się przed kamerą nigdy nie odpowiada na zadane pytanie, tylko wygłasza oświadczenie mniej więcej w stylu "...to wina Tuska..." I po co takich zapraszać?

! Odpowiedz
1 2 ~jz1

Dokładnie tak jak piszesz + przedstawiciel PiS-u nie da dokończyć zdania = zero (ujemna?) kultura.

! Odpowiedz
12 4 ~karolina

widocznie są mdli i nudni nie powiem więcej

! Odpowiedz
4 7 ~zbitra

Pamiętamy, jak to prof.Kuźniar ale głównie Nałęcz komentował prawie codziennie bieżące wydarzenia a obowiązkowo dotyczące prezydenta (tego z PO). Teraz jest demokracja taka jak rządzący układ, NIEOBYWATELSKA

! Odpowiedz
3 9 ~ech

Od dawna piszę ,że dramatem naszej tzw demokracji są nieobiektywne i sprzedajne media i dziennikarze. Partię mogą być takie ,czy siakie . Przy sensownych mediach byłoby to jakoś kontrolowane i regulowane w trakcie wyborów. Niestety przez sprostytuowane dziennikarki i dziennikarzy mamy to co mamy.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,6% IX 2019
PKB rdr 4,4% II kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,2% VIII 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 084,56 zł IX 2019
Produkcja przemysłowa rdr 5,6% IX 2019

Znajdź profil