REKLAMA

Rusza Smart, nowa porównywarka finansowa Bankier.pl

2018-12-03 07:00
publikacja
2018-12-03 07:00

Serwis bankier.pl/smart, nowość spod szyldu Bankier.pl, jest odpowiedzią na rosnące potrzeby użytkowników. Powstał, by wydzielić narzędzia dla osób szukających produktów finansowych, umieszczając je wszystkie w jednym miejscu. Zupełnie nowy brand ma ułatwić użytkownikom dotarcie do danych, których szukają, także na urządzeniach mobilnych.  

Rusza Smart, nowa porównywarka finansowa Bankier.pl
Rusza Smart, nowa porównywarka finansowa Bankier.pl
/ Bankier.pl

– Nowy serwis to duże ułatwienie dla naszych odbiorców. Na ich wygodę wpływa m.in. szeroki zakres oferowanych produktów – współpracujemy z wieloma instytucjami, oferując kilkaset produktów. Dzięki temu każdy, kto szuka najlepszych pożyczek, kont, lokat czy kredytów hipotecznych może znaleźć u nas ofertę skrojoną na własną miarę – mówi Natalia Wielgosz-Sawicka, dyrektor działu e-commerce Bonnier Business Polska.

Siłą porównywarki jest też stojąca za nią redakcja portalu, który od ponad 18 lat jest przewodnikiem Polaków po świecie finansów osobistych. Dzięki temu, na bieżąco aktualizujemy warunki dotyczące setek produktów finansowych oferowanych przez dziesiątki instytucji. Serwis Smart Bankier jest także bazą przydatnej wiedzy o finansach osobistych. Publikowane są w nim artykuły i poradniki, poruszające najczęstsze problemy finansowe, zagadnienia związane z zarządzaniem pieniędzmi, bezpiecznym ich lokowaniem lub inwestowaniem.

Nie bez znaczenia dla powstania nowego serwisu jest również fakt, że do grupy Bonnier Business Polska należy jedna z czołowych sieci afiliacyjnych w Polsce – System Partnerski – działająca na rynku od ponad 10 lat, a przychody z e-commerce stanowią jedno z głównych źródeł sprzedaży wydawnictwa.

– Bankier.pl należy do najbardziej rozpoznawalnych stron w polskim Internecie, ale aby utrzymać tę pozycję, musimy iść z duchem czasu i oferować naszym użytkownikom jeszcze więcej przydatnych im treści. Stąd też decyzje o zupełnie nowych projektach powiązanych z tą marką – komentuje start serwisu Patricia Deyna, prezes Bonnier Business Polska.

Debiut sekcji Smart jest wyjątkowy również ze względu na postać zwierzaka, fenka, który został wybrany na brand hero tego produktu i w związku z jego inauguracją pojawił się na wielu powierzchniach serwisu. Przeczytaj, dlaczego właśnie on został naszą maskotką.

Źródło:
MINI pełne dobrych ofert.

MINI pełne dobrych ofert.

Komentarze (2)

dodaj komentarz
skasowane_konto
gratuluję wszystkim uczestniczącym w tym projekcie. Wielkie Brawa.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki