REKLAMA

Radosław Majdan wchodzi do biznesu

2014-10-24 12:05
publikacja
2014-10-24 12:05

Prezes Zarządu MBF Group S.A. Robert Krassowski poinformował w dzisiejszym komunikacie giełdowym o powołaniu do Rady Nadzorczej Radosława Majdana byłego piłkarza i reprezentanta Polski, a obecnie m.in. komentatora sportowego i telewizyjnego.

Radosław Majdan / fot. Radosław Nawrocki / FORUM

Jak ogłoszono w komunikacie, Rada Nadzorcza MBF Group S.A. powołała do swojego składu Radosława Majdana w ramach wyboru uzupełniającego. Po rezygnacji Roberta Krassowskiego z zasiadania w Radzie, w związku z powołaniem go do Zarządu, skład Rady był niepełny. Rada Nadzorcza spółki skorzystała więc z przysługującego jej prawa na podstawie uprawnienia wynikającego z §13 ust. 3 Statutu.

- Mam nadzieję, że osoba pana Radosława Majdana w Radzie Nadzorczej Grupy MBF przyczyni się do zawiązania jeszcze szerszej i trwalszej współpracy. Do tej pory prowadziliśmy niezobowiązujące negocjacje i rozmowy w ramach kilku przedsięwzięć biznesowych - tłumaczy Prezes MBF Group. - Obecnie prowadzone projekty nabiorą rozpędu i jeszcze większego znaczenia w spółce. Mam nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli pochwalić się przed akcjonariuszami konkretnymi ustaleniami i umowami. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i skuteczności jaką prezentuje Radosław Majdan. Nie wykluczone, że zmiany kadrowe w spółce i stale rosnące przychody wkrótce przełożą się na pozyskanie strategicznego akcjonariusza. Obserwujemy rosnące zainteresowanie Grupą MBF, a nowy członek Rady Nadzorczej na pewno dostarczy jej istotnej wartości dodanej - kończy Krassowski.

Radosław Majdan to były piłkarz występujący na pozycji bramkarza. Dwukrotny Mistrz Polski oraz reprezentant i uczestnik Mistrzostw Świata w Korei i Japonii w 2002 roku. Po zakończeniu kariery piłkarskiej m.in. dyrektor sportowy i rzecznik prasowy w Polonii Warszawa. W latach 20062009 był radnym Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego. W 2011 roku stworzył własną linię perfum Vabun. Od 2012 roku ambasador marki ubraniowej Pako Lorente. Ceniony komentator sportowy i telewizyjny.

MBF Group

Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Prowadź konto za 0 złotych w banku Pekao S.A.

Prowadź konto za 0 złotych w banku Pekao S.A.

Advertisement

Komentarze (11)

dodaj komentarz
~semperparatus
Pozdrawiam suchego szwagra...
~MalgorzataSzpara
Kurs zjechał ok. 90% od górki więc większe szanse ze coś urośnie niż zjedzie kolejne 50 czy 90%Potem zasługi przypisze się Radziowilepiej by wyszedł jakby usiadł w fotelu Szybkie Cięcie, umył przetłuszczone włosy i zareklamowal Heade' a jak Krzysiu albo jakiś botoxik lub klinikę Kurs zjechał ok. 90% od górki więc większe szanse ze coś urośnie niż zjedzie kolejne 50 czy 90%Potem zasługi przypisze się Radziowilepiej by wyszedł jakby usiadł w fotelu Szybkie Cięcie, umył przetłuszczone włosy i zareklamowal Heade' a jak Krzysiu albo jakiś botoxik lub klinikę plastyczną
~goldman
czy ta firma MDF to producent prezerwatyw?bo Pan Radek jest doswiadczonym ekspertem i napewno jako partner programu wniesie jakas wartosc dodana,
~AS
No co się dziwicie??? Dla takiej spółki jak MBF Group - partner programu Legia Biznes Klub - to całkiem dobry deal. Potrzebują takiego pajaca by powęszyc za zyskiem na rynku typu "pic na wodę", tj. pudelki, gwiazdki, celebryci..... sport-muzyka-oraz gry /jak dawniej bywało/. Sport plotki i skandale tocałkiem No co się dziwicie??? Dla takiej spółki jak MBF Group - partner programu Legia Biznes Klub - to całkiem dobry deal. Potrzebują takiego pajaca by powęszyc za zyskiem na rynku typu "pic na wodę", tj. pudelki, gwiazdki, celebryci..... sport-muzyka-oraz gry /jak dawniej bywało/. Sport plotki i skandale tocałkiem dochodowa branża - a w tym Majdan jest dobry. A sama MBF group żadnym groszem nie pogardzi - zobaczcie na profil działalności : tu pośredniczymy, tam doradzamy, tu pomagamy tam finansujemy , sprzedajemy dobre intencje. Typowe mydło i powidło sprzedawanie kitu i obiecanki cacanki. Konsulting, doradztwo, przejęcia.Ja wolę byc daleko od akcji takich firm. Ale Majdan u nich jak najbardziej pasuje!
~noname
Nic dziwnego, że coraz więcej ludzi wybiera «Polska mnie męczy / rozczarowuje»http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/829684,polska-mnie-rozczarowala-w-emigracji-nie-chodzi-juz-tylko-o-pieniadze.html
~pablog
hehe ze zwykłego popaprańca robicie biznesmena, wystarczy posłuchać co i jak mówi Majdan, a tv kreuje kolesia. W tym kraju są inni, bardziej wartościowi ludzie niż wspomniany Pan Majdan.
~Jordi
Może i są bardziej wartościowi ludzie, ale to on wchodzi do TV bez pukania, a tobie zostaje to ogladać i jęczeć :) :) :)
~Jordi
No nie wykluczone z z jego znajomościami na salonach spółka wkrótce pokaże jakieś nowe umowy a on weźmie za to swoją dolę. Można go lubić lub nie, ale dla samej spółki to na pewno na plus.
~Bóba
i po to go wzięli, myślę że wiedzą, co robią
~Wilson
Wyglada na to.ze yrxeba sie przyjrzec spolce i co nie co kupic moze...

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki