REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

RELPOL: Zawiadomienie o zmianie stanu posiadania akcji – zmniejszenie udziału poniżej 15%, 10% i 5% w ogólnej liczbie głosów na WZ Spółki

2018-12-14 09:48
publikacja
2018-12-14 09:48
Dodaj Bankier.pl w Google
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 19 / 2018
Data sporządzenia: 2018-12-14
Skrócona nazwa emitenta
RELPOL
Temat
Zawiadomienie o zmianie stanu posiadania akcji – zmniejszenie udziału poniżej 15%, 10% i 5% w ogólnej liczbie głosów na WZ Spółki
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd Relpol S.A. w Żarach informuje, że w dniu 14.12.2018 roku zapoznał się z treścią zawiadomienia przesłanego przez Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w sprawie zmniejszenia udziału poniżej 15%, 10% i 5% w ogólnej liczbie głosów w spółce Relpol.
Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. przesłało zawiadomienie w imieniu własnym oraz zarządzanych przez siebie funduszy.

Zmniejszenie stanu posiadania ogólnej liczby głosów na WZ Spółki Relpol nastąpiło na wskutek przejęcia w dniu 11.12.2018 r. przez Rockbridge Towarzystwu Funduszy Inwestycyjnych S.A. od Altus TFI S.A. zarządzania następującymi funduszami inwestycyjnymi: Altus Absolutnej Stopy Zwrotu Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, Altus Subfundusz Absolutnej Stopy Zwrotu Rynków Zagranicznych, Altus Subfundusz Absolutnej Stopy Zwrotu Rynku Polskiego, Altus Absolutnej Stopy Zwrotu Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Rynku Polskiego 2, Altus Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywnej Alokacji Spółek Dywidendowych, Altus Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Multi Strategia i Altus Multi Asset Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. W składzie portfeli przejętych funduszy inwestycyjnych znajdują się akcje Relpol S.A.

Przed zmianą zmniejszenia udziałów Altus TFI posiadały łącznie 1.602.238 akcji Spółki, które stanowiły 16,67% kapitału zakładowego Spółki, uprawniały do 1.602.238 głosów na WZ Spółki oraz reprezentowały 16,67% ogólnej liczby głosów na WZ Spółki Relpol.

Po zmianie ALTUS TFI posiadają łącznie 207.942 akcje co stanowi 2,16% kapitału zakładowego Relpol S.A. i uprawnia do wykonywania 207.942 głosów na WZ, co odpowiada 2,16% ogólnej liczby głosów na WZ.

Altus TFI S.A. poinformował również, że brak jest podmiotów zależnych od akcjonariuszy dokonujących zawiadomienia, posiadających akcje spółki Relpol oraz brak jest również osób, o których mowa w art. 87 ust. 1 pkt 3 lit. c ustawy o ofercie w stosunku do akcjonariuszy.
A także brak jest instrumentów finansowych, o których mowa w art. 69b ust. 1 pkt 1) i 2) ustawy o ofercie.

Ogólna liczba akcji Spółki i ogólna liczba głosów na Walnym Zgromadzeniu wynosi 9.609.193.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2018-12-14 Sławomir Bialik Prezes Zarządu
2018-12-14 Krzysztof Pałgan Wiceprezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki