Primark w Polsce: znana jest lokalizacja pierwszego sklepu

Już wiosną 2019 r. w Polsce zostanie otwarty pierwszy sklep Primark. Docelowo nad Wisłą mają stanąć cztery placówki irlandzkiej sieci odzieżowej.

(fot. REUTERS/Toby Melville / FORUM)

Informację o tym, że Polacy będą mogli zrobić zakupy w Primarku, jako pierwszy podał w lipcu „Puls Biznesu”. Teraz potwierdzają się te nieoficjalne wieści. Sieć sklepów ma zadebiutować na polskim rynku w warszawskiej Galerii Młociny. Jego otwarcie – jak i całego kompleksu handlowego – ma nastąpić wiosną przyszłego roku.

Nieznane są jeszcze dokładne lokalizacje pozostałych sklepów, wiadomo jednak, że plan na najbliższy czas to postawienie czterech Primarków w Polsce, a kolejny z nich zostanie otwarty w Krakowie. Przedstawiciele sieci kierują się przede wszystkim faktem, że ich sklep w Berlinie cieszy się dużą popularnością wśród Polaków. Nasz kraj będzie 12. rynkiem na świecie, w którym staną sklepy Primark.

Primark to marka odzieżowa pochodząca z Irlandii, należąca do koncernu Associated British Foods. Trzy lata temu sieć liczyła ponad 270 sklepów na całym świecie, a jej placówki można spotkać już w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Austrii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemczech, Portugalii, Włoszech i Stanach Zjednoczonych.

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 13 _xyz

Czy to kolejne szmaty a’la h&m?

! Odpowiedz
6 30 artur17

Jakość jak w Reserved tylko 60% taniej.

! Odpowiedz
1 47 wizytator

Że jest bardzo tanio to fakt, ale zaraz się przekonamy jak nas z tmi cenami potraktują i czy zostaniemy zrobieni w wała jak przez resztę markjetów.

! Odpowiedz
34 29 aleusz

Ciuchy z Primarka nie są nawet jednorazówkami. Nawet do mycia auta sie nie nadają. Wiem, że mozna tam kupic ciuchy po 2zł ale nie są warte nawet złotówki.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne