REKLAMA

Orange Polska podpisze do końca roku nową umowę licencyjną na użytkowanie marki Orange

2020-10-20 21:22
publikacja
2020-10-20 21:22
fot. REUTERS/Darren Staples / FORUM

Orange Polska podpisze do końca roku nową umowę z Orange Brand Services Limited dotyczącą używania marki Orange w latach 2021-2030 - poinformowała spółka w komunikacie. Obecnie obowiązująca umowa wygasa z końcem 2020 roku.

20 października umowa licencyjna została pozytywnie zaopiniowana przez Radę Nadzorczą Orange Polska.

Spółka poinformowała, że niezależnej oceny umowy dokonała firma PwC, wydając opinię, że z finansowego punktu widzenia jej warunki są godziwe dla Orange Polska.

Opłata licencyjna ma wynosić 1,6 proc. przychodów ze sprzedaży towarów i usług sprzedawanych pod marką Orange poprzez kanały sprzedaży detalicznej Orange Polska, z wyjątkiem towarów i usług stacjonarnej telefonii głosowej, dla których opłata licencyjna wynosić będzie 0,8 proc., do momentu gdy udział przychodów z usług konwergentnych w całości skonsolidowanych przychodów Orange Polska przekroczy 21,8 proc.

Według poprzedniej umowy dotyczącej użytkowania marki Orange przez Orange Polska, od 24 lipca 2018 r. do 31 grudnia 2019 r., opłata licencyjna również wynosiła 1,6 proc. przychodów ze sprzedaży towarów i usług sprzedawanych pod marką Orange poprzez kanały sprzedaży detalicznej.(PAP Biznes)

osz/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Wybierz konto firmowe, które zarabia na Ciebie i zyskaj premię do 1250 zł.

Wybierz konto firmowe, które zarabia na Ciebie i zyskaj premię do 1250 zł.

Komentarze (3)

dodaj komentarz
esim
co za kolonializm. nie wystarczy im zarabiac na nas na swoich uslugach? jeszcze wyciaganie kasy za uzyczenie angielskiego wyrazu i koloru publicznego szaletu?
dlaczego_nie
TO załóż firmę i rób to samo
esim odpowiada dlaczego_nie
nie tego dotyczy moj komentarz. nie napisalem, zeby nie placic pomaranczy za uslugi. nie napisalem zeby u nich nie kupowac.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki