REKLAMA

Od 1 stycznia sesje na GPW do 17:30

2010-09-16 07:05
publikacja
2010-09-16 07:05
15.09. Warszawa (PAP) - Rada Giełdy Papierów Wartościowych zdecydowała o przedłużeniu notowań na GPW do godziny 17.30. Zmiana wejdzie w życie najprawdopodobniej od 1 stycznia 2011 roku - poinformował PAP prezes GPW Ludwik Sobolewski.

Giełda Papierów Wartościowych podała w środowym komunikacie, iż na wniosek zarządu giełdy Rada Giełdy uchwaliła na środowym posiedzeniu zmiany w regulaminie giełdy, "w szczególności w zakresie ram czasowych sesji giełdowych".

"Rada zdecydowała o tym, co deklarowaliśmy wcześniej, że sesja giełdowa będzie się kończyć o 17.30, czyli o godzinę później niż obecnie. Zmiana wejdzie w życie najprawdopodobniej od 1 stycznia 2011 roku" - powiedział PAP Sobolewski.

Zdaniem Sobolewskiego, termin wejścia w życie przedłużenia sesji giełdowej jest uzależniony od Komisji Nadzoru Finansowego, która musi zatwierdzić zmiany w regulaminie giełdy.

"Teraz czekamy na decyzję KNF, jeśli nie będzie długiego procesu zatwierdzania, zmiana na pewno wejdzie w życie 1 stycznia 2011 roku" - powiedział prezes GPW. (PAP)

pam/ asa/ je/

Źródło:PAP
Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (27)

dodaj komentarz
barany
jak juz przedłużaja, to powinni do 18
~badziewiak
24,5h / dobe i trzy dwu minutowe przerwy na spuszczenie wody z chłodnicy i jedna piecio- minutówka na kupke
~Brawo Sobolewski
Wreszcie wchodzimy do cywilizowanego świata!!!!!!! To po pierwsze. Po drugie - ileż to razy dostawaliśmy w przysłowiowe cztery litery pod koniec notowań na GPW??? Przypomnę tylko, że bardzo często, ale to bardzo bywa tak, że w okolicach naszego zamknięcie w USA są chwilowe "zjazdy" w dół - w związku z czym Wreszcie wchodzimy do cywilizowanego świata!!!!!!! To po pierwsze. Po drugie - ileż to razy dostawaliśmy w przysłowiowe cztery litery pod koniec notowań na GPW??? Przypomnę tylko, że bardzo często, ale to bardzo bywa tak, że w okolicach naszego zamknięcie w USA są chwilowe "zjazdy" w dół - w związku z czym nasi "panikarze" wywalali akcję na potęgę. Za godzinę USA zaczęła rosnąć, wraz z nią cała Europa( ta cywilizowana) i u nich było normalnie. A u nas musztarda po obiedzie. Po trzecie sporo ludzi kończy pracę ok. godziny 15-16 i zanim dotrze do domu po pracy - jest już po zamknięciu. Teraz można będzie jeszcze coś zdecydować pod koniec sesji. Same plusy mi wychodzą z takiej decyzji!!!!!!Brawo , wielkie brawa PANIE SOBOLEWSKI!!!!!!!!!!!!!!!!Wreszcie dotrzymał Pan słowa. WRACAMY DO CYWILIZACJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~komiks
do 22 godz. powinna być gra a potem od 1 w nocy razem z Australią
~zdecydowany
Dnia 2010-09-15 o godz. 20:56 ~zdegustowany napisał(a):
> Co za poroniony pomysł.
Sesję należy skrócić a nie
> wydłużać!!!

Co za debil to wymyślił.??

Sesję należy
> skrócić od 10 do 14 i tyle starczy . Kto będzie chciał
> pohandlować to zdąży a w zamian GPW niech opłaty
Dnia 2010-09-15 o godz. 20:56 ~zdegustowany napisał(a):
> Co za poroniony pomysł.
Sesję należy skrócić a nie
> wydłużać!!!

Co za debil to wymyślił.??

Sesję należy
> skrócić od 10 do 14 i tyle starczy . Kto będzie chciał
> pohandlować to zdąży a w zamian GPW niech opłaty obniży a
> tak za wydłużenie sesji znó MY będziemy musieli zapłacić.
> Żydki z NY nie mogą u nas za bardzo się nakombinować to im
> sie sesję wydłuża żeby więcej geszeftów było !!!
Bardzo słusznie !!! Wystarczy popatrzeć,że w Wa-wie właściwie cuda sie nie zdażają w czasie gdy u nas jest juz zmiana czasu, a w USA jeszcze nie. Wtedy ich sesja zaczyna się o 14,30 naszego czasu. Przez te prawie 2 godziny znacznie trudniej manipulować rynkiem niż przez 40 minut. Poza tym w USA najwazniejsze dane podawane sa najczęściej przed 16 naszego czasu lub po sesji u nich. Wtedy jest jeszcze czas na właściwą reakcję, a nie na impuls 10 min, który często jest mylący. POWODZENIA
~Woroszyłow
to znaczy że zyski spadły,trzeba próbować przez wydłużenie czasu marazmu, może ktoś coś pohandluje. Banan dogorywa, szympansy przerażone.
~MAX
A czego by nie zrobić 24 na h ???? chcesz posiedzieć wstajesz o 4 rano nie chcesz wstajesz o 12 chcesz posiedzieć do 20 czy 24 mówisz i masz kasa na okrągło.... trzeba im podsunąć ten pomysł....
~grazyna
pomysl calkowicie bez sensu, ludzie i tak sa uzaleznieni od gieldy, to jeszcze bardziej wplynie negatywnie na ich stan umyslu, nie bedzie czasu nawet na porządne przewietrzenie mozgu
~LOGOEDA
Teraz cały dzień zmarnowany przed kompem, a co dopiero jak jeszcze wydłużą. Chyba trzeba będzie zmienic strategię i grać od 15 do 17,30. W tych godzinach bedzie się najwięcej działo.
~majk
kapitalnie, to czlowiek po powrocie z pracy, bedzie jeszcze mogl pohandlowac, a nie tak jak teraz gdy bylo to uniemozliwione.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki