REKLAMA

Nowy Gang Słodziaków już niebawem

2019-08-20 19:46
publikacja
2019-08-20 19:46

Gang Słodziaków wraca do Biedronki. Już 26 sierpnia będzie je można zobaczyć w sklepach. Akcja "Magiczny Portal" potrwa do połowy listopada. Pluszaki będzie można odbierać do 1 grudnia. 

/ Biedronka

Gang Słodziaków wzbogacą cztery nowe maskotki: borsuk Bartek, nietoperz Nikodem, dzięcioł Dominik oraz sarenka Hania. Pojawią się też nowe Słodziaki Junior: pszczółka Pola, lis Lucuś, zajączek Zuzia, nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominiczek i sówka Zosia. 

Jak wspominają wiadomościhandlowe.pl, w poprzedniej edycji sieć rozdała ponad 6 mln maskotek. Będzie je można zdobyć w ten sam sposób, co poprzednie: Gang Świeżaków i Gang Słodziaków. Za zakupy opiewające na minimalną kwotę 40 zł, klient otrzyma naklejki (podobnie za korzystanie z karty "Moja Biedronka" oraz za zakup owoców i warzyw). Za 60 naklejek będzie można odebrać dużego Słodziaka za darmo, a za 40 - Słodziaka Juniora albo po dopłacie 19,99 zł - większego pluszaka. 

Jeronimo Martins liczy na powtórkę sukcesu, jakie odniosły poprzednie edycje. Badanie "Brand Equity 2017" Nielsena pokazało, że 40 proc. ankietowanych "przez Słodziaku lub Świeżaki" odwiedziło sklepy Biedronka częściej niż dawniej. 83 proc. odpowiedziało, że chciałoby, by sieć powtórzyła akcję.

aw

Źródło:
Tematy
Wybierz konto firmowe, które zarabia na Ciebie i zyskaj premię do 1250 zł.

Wybierz konto firmowe, które zarabia na Ciebie i zyskaj premię do 1250 zł.

Komentarze (1)

dodaj komentarz
carlito1
To jest wiadomość! Kij , że zbliża się katastrofa ekonomiczna... Dolar prawie 4 zł frank 4 zł koszty importu wzrastają 500+ winduje inflację... Ceny rosną jak na drożdżach... Dług rośnie.... Grunt że ludzie będą mieli o co się bić w sklepie....:(

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki