PIT 2023

Nest Bank oferuje kredyt z niską marżą dla przedsiębiorców

2023-12-06 15:30
publikacja
2023-12-06 15:30

Nest Bank przygotował atrakcyjną propozycję finansowania na dowolny cel dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą z siedzibą w Polsce. W promocji „Gwarancja niższej marży” marża kredytu firmowego jest niższa niż u konkurencji. Dodatkowym atutem produktu jest możliwość uzyskania finansowania bez konieczności wychodzenia z domu.

Nest Bank oferuje kredyt z niską marżą dla przedsiębiorców
Nest Bank oferuje kredyt z niską marżą dla przedsiębiorców
fot. Vlada Tikhonova / / Shutterstock

W portfolio Nest Banku przedsiębiorcy poszukujący środków finansowych na realizowanie celów związanych z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą znajdą ciekawą propozycję. Bank oferuje kredyt firmowy z najniższą marżą na rynku (większą niż 0%). Jeżeli potencjalny klient znajdzie kredyt z niższą marżą, Nest Bank gwarantuje, że obniży marżę w swojej ofercie.

Marża w promocyjnej ofercie Nest Banku

W promocji „Gwarancja niższej marży” Nest Bank gwarantuje, że obniży marżę kredytu firmowego przedsiębiorcy, jeśli ten przedstawi niższą ofertę z innego banku lub zawartą już umowę kredytu gotówkowego czy gotówkowo-konsolidacyjnego. Po otrzymaniu niniejszych dokumentów od klienta Nest Bank przygotuje kontrpropozycję.

Reklama

W ramach oferty można również zmienić datę płatności miesięcznej raty, obniżyć wysokość raty na określony czas, zawiesić spłatę rat kapitałowych na trzy miesiące czy wydłużyć okres kredytowania o maksymalne sześć miesięcy. Elastyczne podejście do spłaty zadłużenia przez klienta to dodatkowy atut kredytu w Nest Banku. Szczegółowe warunki znajdują się na stronie banku.

Warto podkreślić, że Nest Bank uczestniczy w rządowym programie „Wspieranie przedsiębiorczości z wykorzystaniem poręczeń i gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego”, przeznaczonym dla małych i średnich przedsiębiorstw, w ramach którego oferuje swoim klientom specjalną ofertę kredytów z zabezpieczeniem w formie gwarancji PLD de minimis.

Własna działalność gospodarcza a podatki

Jaką formę opodatkowania wybrać?

Własna działalność gospodarcza a podatki

Założyłeś własną firmę? Kolejnym krokiem w jest wybór sposobu rozliczania się ze skarbówką z tytułu osiąganych dochodów. Odpowiednia formy opodatkowania, dopasowana do potrzeb przedsiębiorcy, niesie ze sobą korzyści finansowe. Warto o nich wiedzieć! Pobierz e-booka zostawiając zgody, albo zapłać 20 zł
Masz pytanie? Napisz na marketing@bankier.pl

Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Jeśli chcesz fakturę, to wypełnij dalszą część formularza:
Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Podaj kod w formacie xx-xxx!
Pole wypełnione niepoprawnie!

Promocja „Gwarancja niższej marży” kredytów firmowych w Nest Banku obowiązuje od 11 września 2023 r. do 31 grudnia 2023 r.

Kto może skorzystać z promocji „Gwarancja niższej marży”?

Oferta BIZnest Kredytu w Ratach Przedsiębiorca jest skierowana do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą z siedzibą oraz rezydencją podatkową w Polsce rozliczających się z urzędem skarbowym na podstawie książki przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego lub karty podatkowej.

Oczywiście potencjalny kredytobiorca musi spełnić podstawowy warunek. Kredyt w promocyjnej ofercie jest udzielany przedsiębiorcom, którzy posiadają odpowiednią zdolność kredytową.

Dodatkowym kryterium, które należy spełnić, aby skorzystać z promocji w Nest Banku, jest odpowiedni „staż” firmy na polskim rynku. Zgodnie z zapisami regulaminu przedsiębiorca musi prowadzić działalność gospodarczą przez okres co najmniej 24 miesięcy, aby wnioskować o kredyt.

Jaka jest maksymalna kwota kredytu?

Maksymalna kwota BIZnest Kredytu w Ratach Przedsiębiorca udzielanego w promocji „Gwarancja niższej marży” wynosi 650 tys. zł.

Jak złożyć wniosek o kredyt z promocyjną marżą?

Wniosek o BIZnest Kredyt w Ratach Przedsiębiorca można złożyć w trakcie rozmowy telefonicznej oraz stacjonarnie u doradcy. Na stronie Nest Banku przeczytamy, że wstępną decyzję kredytową potencjalny kredytobiorca otrzyma nawet w ciągu 5 minut.

Do uzyskania kredytu przede wszystkim potrzebny jest dokument tożsamości oraz wyciąg z rachunków bankowych (firmowych, prywatnych lub wspólnych) za ostatnie 12 miesięcy lub dokumenty finansowe zależne od sposobu rozliczenia się z Urzędem Skarbowym, określone poniżej.

W przypadku prowadzenia księgowości w formie książki przychodów i rozchodów potencjalny kredytobiorca powinien przygotować zestawienie książki przychodów i rozchodów (KPiR) za minimum 12 ostatnich miesięcy oraz deklarację PIT-36/36L za ostatnie dwa lata wraz z potwierdzeniem jej złożenia do urzędu skarbowego. Przedsiębiorcy rozliczający się w ramach ryczałtu ewidencjonowanego będą potrzebować deklaracje PIT-28 za ostatnie dwa lata wraz z potwierdzeniem założenia jej do urzędu skarbowego oraz ewidencję przychodów za co najmniej ostatnie 12 miesięcy. Natomiast osoby stosujące kartę podatkową muszą zaopatrzyć się w decyzję wydaną przez urząd skarbowy dotyczącą ustalenia stawki karty podatkowej na rok bieżący i ubiegły.

Umowę można podpisać w domu lub biurze

Nest Bank oferuje opcję podpisania umowy poza placówką. Przedsiębiorca zainteresowany kredytem może umówić się na spotkanie z doradcą i podpisanie umowy kredytowej w innym miejscu np. w domu czy biurze firmy. Spotkanie poza placówką banku jest możliwe tylko na terytorium Polski.

Pieniądze mogą być na koncie w ciągu 24 godzin

Przedsiębiorca, który złoży poprawny komplet dokumentów, otrzyma pozytywną decyzję kredytową oraz podpisze umowę, może liczyć na szybki przelew pieniędzy. Środki mogą zostać wypłacone nawet w 24 godziny, podaje Nest Bank.

Szczegółowe informacje dotyczące promocji “Gwarancja niższej marży” oraz produktu Biznes Kredyt w Ratach Przedsiębiorca” wraz z notami prawnymi dostępne są na stronie internetowej Banku pod adresem:

https://nestbank.pl/biznest-kredyt-w-ratach-przedsiebiorca

Publikacja zawiera linki afiliacyjne.
Źródło:Artykuł sponsorowany
Tematy
Kredyt hipoteczny własny kąt 0% prowizji (RRSO: 9,83%)

Kredyt hipoteczny własny kąt 0% prowizji (RRSO: 9,83%)

Komentarze (2)

dodaj komentarz
akcjoinm
hahahaha z 1 ministerstwa zrobili 4 ministerstwa by obsadzić lewicowe feministki :)
zoomek
Rolnik płatnik VATy, posiadacz REGONu nie założy tam konta firmowego. Troszku obciach.

Powiązane: Bank dla firmy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki