"Call of Duty", "Avengers" i komunikator Ablo. Co pobierano z Google Play w 2019 r.?

2019-12-06 07:00
publikacja
2019-12-06 07:00

"Call of Duty: Mobile" oraz komunikator Ablo to najpopularniejsza gra i aplikacja na Androida w serwisie Google Play w 2019 r. – informuje Google.

/ fot. Pixabay /

Google przygotowało dwie listy najpopularniejszych aplikacji i gier na Androida – te najczęściej wybierane przez użytkowników sklepu Google Play oraz najlepiej oceniane.

W 2019 r., przynajmniej do końca listopada, najpopularniejszą grą pobieraną z Google Play został "Call of Duty: Mobile". Spośród aplikacji najwięcej razy pobrano Video Editor – Glitch Video Effects, program służący do edycji filmów i umożliwiający postarzanie ich filtrami retro. Najpopularniejszym filmem został "Avengers: Koniec Gry", który wyprzedził "Aquamana", a serialem: "Gra o Tron", która okazała się popularniejsza od "The Walking Dead".

Wśród e-booków zwyciężył "Scary Stories to Tell in the Dark", a najczęściej pobieranym audiobookiem została autobiografia Michelle Obamy "Becoming".

Nieco inaczej klasyfikacja przedstawia się, gdy spojrzymy na autorski ranking Google’a, który powstał w oparciu o oceny przyznawane programom w Google Play przez użytkowników.

W tym przypadku najlepszą aplikacją 2019 r. został komunikator Ablo z wbudowaną funkcją tłumacza rozmów. Użytkownicy dali mu ocenę 4,3 pkt. w pięciostopniowej skali. Podobnie, jak w przypadku ilości pobrań, również pod względem ocen, najlepszą grą został "Call of Duty: Mobile" (4,5).

MKZ

Źródło:
Tematy
Jak zyskać do 160 zł za otwarcie konta osobistego?

Jak zyskać do 160 zł za otwarcie konta osobistego?

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki