REKLAMA

Master Pharm ma list intencyjny ws. przejęcia spółki farmaceutyczno-kosmetycznej

2016-09-23 14:19
publikacja
2016-09-23 14:19

Master Pharm podpisał list intencyjny dotyczący warunków objęcia 50 proc. udziałów w spółce, działającej w obszarze farmacji i kosmetologii - podał Master Pharm w komunikacie. Zgodnie z planem obu spółek, transakcja ma zostać sfinalizowana do 10 października 2016 r.

"Warunkiem realizacji transakcji jest przeprowadzenie badania due diligence spółki, brak wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności lub zdiagnozowania nieujawnionych faktów dotyczących spółki, a w konsekwencji określenie przez strony ostatecznych warunków oraz struktury transakcji" - podano w komunikacie.

Na koniec kwietnia Jacek Franasik, prezes Master Pharm, informował, że spółka stale monitoruje rynek i planuje akwizycje na 2017 r., ale nie wyklucza, że dwie mniejsze spółki może przejąć jeszcze w tym roku. Master Pharm produkuje suplementy diety i inne środki żywnościowe posiadające właściwości wspomagające zdrowie oraz środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego, kosmetyki, wyroby medyczne oraz preparaty spożywcze. (PAP)

sar/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki