REKLAMA

MLP Group wspólnie z JW Construction Holding wybudują centrum logistyczne w Szczecinie

2017-10-09 10:26
publikacja
2017-10-09 10:26

Deweloper powierzchni magazynowych MLP Group wspólnie z JW Construction Holding wybudują nowe centrum logistyczne w Szczecinie. Docelowa powierzchnia obiektów magazynowych w ramach projektowanego parku MLP Szczecin wyniesie około 60 tys. mkw - podała MLP w komunikacie.

Inwestycja zostanie zrealizowana na nieruchomości należącej do JW Construction Holding. Z kolei MLP Group będzie odpowiedzialne za komercjalizację i zarządzanie obiektami. Park logistyczny MLP Szczecin docelowo będzie oferował około 60 tys. mkw. powierzchni magazynowej na działce liczącej około 20 hektarów.

"Obserwujemy systematyczny wzrost zainteresowania najmem nowoczesnych powierzchni w regionie Szczecina. Dlatego chcemy wprowadzić do naszej oferty obiekty na tym stosunkowo niewielkim, ale bardzo perspektywicznym rynku magazynowym" – poinformował w komunikacie prasowym Radosław Krochta, prezes MLP Group.

"To nasz pierwszy projekt realizowany wspólnie z MLP Group. Na posiadanych gruntach budujemy przede wszystkim inwestycje mieszkaniowe, ale jesteśmy aktywni także w segmencie nieruchomości komercyjnych" – dodał Józef Wojciechowski, przewodniczący rady nadzorczej JW Construction Holding.

Park MLP Szczecin zlokalizowany będzie w północnej części miasta na terenie osiedla Drzetowo-Grabowo, 4 kilometry od centrum miasta i około 18 kilometrów od węzła autostrady A6 w Kołbaskowie przy granicy z Niemcami. (PAP Biznes)

morb/ jtt/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki