Kiedy po nowe "M"?

„Kiedy spadną ceny?” – to podstawowe pytanie zadawane sobie przez osoby planujące zakup mieszkania. Czy w najbliższym czasie należy spodziewać się ochłodzenia na rynku nieruchomości? – to najlepiej sprawdzić na Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się w ostatni weekend września w Krakowie.

Klienci z utęsknieniem czekają na spadek cen na rynku nieruchomości i szansę na mniejsze wydatki związane z zakupem mieszkań. Mimo, że popyt w ostatnich miesiącach nieznacznie zmalał – w Krakowie spadek sprzedaży w czerwcu tego roku wyniósł 11% w porównaniu do początku roku, to jednak nie można jeszcze mówić ani o drastycznym spadku cen, ani o ochłodzeniu na rynku mieszkaniowym. Zakup nowej nieruchomości to nadal popularna forma inwestycji, zwłaszcza jeśli zestawimy ją z innymi, mniej ostatnio efektywnymi sposobami – takimi jak lokaty czy fundusze inwestycyjne. Jakie są obecnie trendy na rynku i co nas czeka w najbliższych miesiącach – to wszystko będą mogli sprawdzić kupujący na nadchodzących Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się 30 września i 1 października w EXPO Kraków.

Oprócz przeglądu oferty deweloperskiej na zwiedzających będzie czekać strefa seminariów i porad. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu.

Na Targach Mieszkań i Domów obecni są czołowi krakowscy deweloperzy - Inter Bud, Super Krak, Eko Park, KG Group,  Henninger, Megapolis, Bunscha, Atal, Futureal, , Wawel Serwis.  Wielbiciele mebli i dodatków z IKEI będą mieli miła niespodziankę, ponieważ ta firma także będzie obecna na targach. Zaufanie, jakim obdarzają nas wystawcy przekłada się na zainteresowanie klientów, bo frekwencja na targach stale rośnie – mówi Grzegorz Zieliński, Dyrektor Działu Targów Nowy Adres SA. Oprócz deweloperów mieszkaniowych na targach obecni będą przedstawiciele banków, instytucji finansowych, pośredników nieruchomości i doradców kredytowych. Rozbudowywana jest oferta Smart Home & Design, czyli nowoczesne rozwiązania dla domu.

Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje. Podczas Targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody oraz zagrać w planszową grę targową. Na najmłodszych tradycyjnie już czekać będzie plac zabaw z balonowym zoo, malowaniem twarzy i kącikiem plastycznym.

Rodziny mogą liczyć na udogodnienia, m.in. bilet rodzinny w cenie 20 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Bilety w kasach będą kosztowały 15 zł, e-bilety w cenie 7 zł są już dostępne na stronie www.mieszkaniowi.pl.

Targi Mieszkań i Domów

30 września – 1 października 2017 r.

sobota i niedziela, godz. 10:00–17:00

EXPO Kraków

ul. Galicyjska 9, Kraków

O organizatorze:

Nowy Adres SA – dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Do flagowych produktów firmy należą cykle konferencji branżowych „Forum Rynku Nieruchomości”, „Polski Rynek Mieszkaniowy” oraz „Biurowce w Polsce”, a także Targi Mieszkań i Domów, organizowane w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu. Nowy Adres jest także twórcą największego w Polsce projektu badawczego rynku nieruchomości „Polski Rynek Mieszkaniowy – Popyt i preferencje nabywców” oraz wydawcą serii albumów „Biurowce w Polsce” i licznych katalogów inwestycji mieszkaniowych. Od maja 2015 r. firma jest Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Więcej informacji:

www.mieszkaniowi.pl
www.mieszkaniowi.pl/dla-mediow/

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Rozlicz PIT za 2017
szybko i bez błędów

lub uruchom online teraz

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl