Jesienna promocja leasingu w Banku Millennium

Do 15% rabatu na wybrane marki samochodów, miesięczne raty niższe nawet o 40% - w ten sposób Bank Millennium zachęca przedsiębiorców do skorzystania z oferty leasingu pod koniec roku.

Jesień to czas rozliczeń podatkowych, wzmożonych zakupów środków trwałych i poszukiwań najlepszych ofert cenowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Biznes, Millennium Leasing wspólnie z POL-MOT Auto przygotowało specjalną ofertę cenową na wybrane marki. W ramach promocji przedsiębiorcy skorzystają z preferencyjnych warunków finansowania i niższych cen takich samochodów jak Fiat, Peugeot, Chevrolet, Opel i Śkoda.

Jesienna promocja to nie tylko atrakcyjne warunki cenowe lecz przede wszystkim kolejna usługa ułatwiająca życie przedsiębiorcom. Wystarczy, że Klient wybierze markę, model i typ wyposażenia samochodu, a my zajmiemy się resztą. Skontaktujemy się z partnerem, ustalimy z nim najlepszą cenę, a Klient dostanie od nas gotową ofertę finansowania, uwzględniającą określone przez niego warunki brzegowe. - komentuje Piotr Gąska, Dyrektor Departamentu Zarządzania Produktami, Millennium Leasing

Przykładowe raty leasingowe w ramach promocji:

Fiat Panda 1,2 MY LIFE ECO - 206,57 zł netto, Skoda Fabia Hatchback 1.4 Classic - 251,91 zł netto, Opel Insignia HB Edition 2.0 DTH - 695,16 zł netto. Rata przy założeniach: udział własny 45%, okres leasingu 60 m-cy, wykup 15%.

Dodatkowo dla wszystkich umów leasingu zawartych do końca 2011 roku ubezpieczenie Ochrona Prawna i Millennium Assistance w pierwszym roku trwania umowy GRATIS. Dotyczy umów na pojazdy osobowe i dostawcze do 3,5 t DMC w wariancie ML START.

Millennium Leasing to:
  • szybka procedura akceptacji TEMPO (2 dni)
  • udział własny od 7% 
  • szeroka dostępność (zapraszamy również nowe firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą) 
  • okres leasingu od 24 do 60 miesięcy 
  • stałe lub zmienne oprocentowanie 
  • atrakcyjne pakiety ubezpieczeń

Szczegóły Jesiennej promocji dostępne we wszystkich jednostkach sieci Millennium Leasing i oddziałach Banku Millennium.


/bankmillennium.pl

Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~tomekopalowicz

Dobrym rozwiązaniem dla nowych firm jest leasing w Europejskim Funduszu Leasingowym. Więcej informacji tutaj:
http://www.finansosfera.pl/wiadomosci/150-mln-euro-dla-polskiej-gospodarki/

!
Polecane
Najnowsze
Popularne