Jakich telefonów używają wielkie sławy?

Gadżety takie jak telefon komórkowy odzwierciedlają osobowość ich właścicieli – tak przynajmniej twierdzą niektórzy znawcy tematu. Ale zanim zaczniemy interpretować osobowość gwiazd, zwróćmy uwagę na fakt, że producenci komórek zrobią wszystko, aby włożyć swoje telefony w dłonie najczęściej fotografowanych sław. To chwyt marketingowy, dzięki któremu ich produkty stają się pożądane przez pozostałych konsumentów. Prym wśród komórek używanych przez gwiazdy wyraźnie wiedzie jedna marka…

Komórki jak rękawiczki
Paris Hilton używa szykownego czarnego modelu telefonu komórkowego BlackBerry. Ale to nie jedyny jej telefon. Prawdę mówiąc, zmienia komórki jak rękawiczki czy – może w jej przypadku bardziej odpowiednie byłoby porównanie – jak chłopaków. Sidekick, Blackberry, RAZR – to wszystko modele pozostające na topie wśród gwiazd Hollywood. Z posiadania żadnego z nich nie zrezygnowała też dziedziczka hotelowej fortuny.

Dodatek do stroju
Aktorka Eva Mendes wybrała telefon BlackBerry Curve, który służy jej nie tylko jako przedmiot codziennego użytku, ale również modny gadżet, który dobiera do swoich kreacji. Cena tego modelu to około 500 zł.

Hit mody
Jessica Biel znana jest nie tylko z kilku filmów, w których zagrała, ale również z tego, że zawsze podąża za trendami mody. Nie dotyczy to jedynie ubrań. W tym sezonie na wybiegach królują intensywne kolory: czerwony, żółty, zielony, szafirowy, pomarańczowy. I właśnie w pomarańczowy telefon zaopatrzyła się Jessica Biel. Jakiej marki? Oczywiście – BlackBerry. Jest to model Pearl 8100, który kosztuje 830 zł, a za 20 zł można dokupić do niego pomarańczową obudowę. Co ciekawe, również Cameron Diaz była widziana z identycznym pomarańczowym telefonem.

Do SMS-owania
Młoda aktorka Mischa Barton pojawia się na ulicach z telefonem Sidekick, obsługiwanym przez operatora T-Mobile. Sidekick wyróżnia się wśród innych komórek klawiaturą QWERTY, czyli taką jak komputerowa, ułatwiającą pisanie SMS-ów.

Stylowy gadżet
Kolejny model BlackBerry – tym razem 8800 – nosi przy sobie aktorka i piosenkarka Hilary Duff. Ten stylowy gadżet można kupić za około 850 zł.
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne