REKLAMA

Jak założyć działalność gospodarczą?

2013-02-26 06:07
publikacja
2013-02-26 06:07
Jakie składki ZUS będziesz płaciła, gdy założysz firmę? Jaka forma opodatkowania będzie najkorzystniejsza dla twojej firmy? Co powinna zawierać umowa o dzieło? Jak zrobić korektę błędnej faktury? Masz pytania związane z zakładaniem lub prowadzeniem firmy?

Ekspertowi z firmy inFakt, można zadawać pytania związane z podatkami i księgowością jednoosobowych działalności gospodarczych korzystających z KPiR. Poruszane kwestie mogą dotyczyć różnych branż, zarówno firm z długim stażem, jak i niedawno uruchomionych. Osoby, które nie prowadzą jeszcze firmy także mogą zadawać pytania, np. dotyczące zakładania firmy - od kwestii, które trzeba przemyśleć przed założeniem firmy (np. czy zarejestrować się do VAT, kiedy kasa fiskalna jest niezbędna), po sprawy formalne dotyczące samego procesu zakładania firmy.

Już od 6 marca 2013 można zadawać naszemu ekspertowi pytania drogą e-mailową, w tytule e-maila wpisując: Święto Kobiet Biznesu. 8 marca pytania będzie można zadawać również telefonicznie.

Marta Misiarz

E-mail: dzienkobiet@infakt.pl
Telefon: (012) 295 25 08 (telefon czynny 8 marca w godz. 10.00 - 16.00)

W inFakcie zajmuje stanowisko Doradcy ds. podatkowo-księgowych - pomaga przedsiębiorcom rozwiązywać skomplikowane problemy podatkowe i księgowe. Marta posiada kilkuletnie doświadczenie w księgowości i zakładaniu działalności gospodarczej dla nowych przedsiębiorców. Przepisy nie mają przed nią tajemnic!


inFakt

inFakt to ogólnopolskie biuro rachunkowe oferujące innowacyjną Księgowość All Inclusive ze stałym dostępem do dokumentów i darmowym kurierem. Oprócz tego inFakt oferuje prostą aplikację do faktur i księgowości online inFakt.pl, usługę zakładania firmy bez wychodzenia z domu oraz serwis do wystawiania umów Umownie.pl.

Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Kredyt dla firm do 350 tys. na dowolny cel z decyzją online nawet w 10 minut

Kredyt dla firm do 350 tys. na dowolny cel z decyzją online nawet w 10 minut

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki