Ikea wycofuje jeden z produktów dla dzieci

Ikea bije na alarm. Prosi klientów o zwrot śliniaków, gdyż istnieje ryzyko, że ich zapięcia się oderwą, a co za tym idzie, dziecko może się nimi zakrztusić. Klienci nie muszą mieć nawet paragonu, by otrzymać zwrot kosztów lub inny, podobny produkt. 

(IKEA)

- Zwróciliśmy uwagę na fakt, że istnieje ryzyko oderwania zatrzasku, jeśli dziecko zbyt mocno za niego pociągnie - informuje Emelie Knoester, Business Area Manager w Ikea of Sweden. - Bezpieczeństwo klientów ma dla Ikei najwyższy priorytet, dlatego w ramach działań zapobiegawczych zdecydowaliśmy się wycofać śliniak dziecięcy Matvra w kolorach niebieski/czerwonym - dodaje. 

Zagrożenie dla małych użytkowników wykryto w popularnych wśród rodziców śliniakach MATVRÅ, ale tylko sprzedawanych w dwupaku o kolorach niebieskim i czerwonym. Te z motywami owoców i warzyw nadal można znaleźć w sklepach szwedzkiej sieci. Manager uspokaja. - One są bezpieczne ze względu na inny projekt tych produktów i wykorzystanie innych materiałów do ich wykonania - wyjaśnia Knoester. 

Śliniak dziecięcy MATVRÅ można oddać w najbliższym sklepie Ikea, gdzie zostanie dokonany pełen zwrot kosztów zakupu lub wymiana produktu. Dowód zakupu (paragon) nie jest konieczny, by otrzymać zwrot. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej ikea.pl lub pod bezpłatnym numerem telefonu 22 275 05 00.

aw

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 10 kryzysio

A wystarczyłoby zapięcie na rzep.

! Odpowiedz
0 6 surow

Kasa misiu kasa ;) Rzep trzeba przyszyć a zatrzask się wpina

! Odpowiedz
0 0 po_co odpowiada surow

Płaci klient, jeżeli klient wymaga bezpieczeństwa to zapłaci za wszycie.
Dlaczego to jest takie nieoczywiste dla większości osób ?

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne