Umowa została zawarta w wykonaniu obowiązku nałożonego na Spółkę uchwałą nr 838/2025 z dnia 23 czerwca 2025 r. Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., działającego na podstawie §17b ust. 1 Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu.
Mocą zawartej umowy APSA świadczyć będzie na rzecz Spółki usługi Autoryzowanego Doradcy, których celem jest m.in. współdziałanie ze Spółką w zakresie wypełniania przez Spółkę obowiązków informacyjnych określonych w Regulaminie Alternatywnego Systemu Obrotu, Rozporządzeniu w sprawie nadużyć na rynku (Rozporządzeniu MAR) oraz monitorowanie prawidłowości wypełniania przez Spółkę tych obowiązków, a także bieżące doradzanie Spółce w zakresie dotyczącym funkcjonowania jej instrumentów finansowych na rynku NewConnect.
Umowa weszła w życie w dniu 1 sierpnia 2025 r.
Podstawa prawna: §3 ust. 1 pkt 9) w zw. z pkt 10) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect"
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)