REKLAMA

GDDKiA złożyła wnioski o uzyskanie zezwolenia na budowę A2

2022-01-10 20:13
publikacja
2022-01-10 20:13
GDDKiA złożyła wnioski o uzyskanie zezwolenia na budowę A2
GDDKiA złożyła wnioski o uzyskanie zezwolenia na budowę A2
fot. Jacek Szydłowski / / FORUM

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o złożeniu wniosków o zezwolenie na realizację inwestycji drogowej polegającej na budowie autostrady A2 z Białej Podlaskiej do granicy z Białorusią.

„Dziś złożyliśmy wnioski o uzyskanie decyzji ZRID (zezwolenie na realizację inwestycji drogowej – PAP). Wojewoda Lubelski będzie prowadził postępowania administracyjne dla 32 km odcinka od węzła Biała Podlaska do przejścia granicznego w Kukurykach” - poinformowała w poniedziałek na Twitterze GDDKiA Warszawa

Autostrada A2 biegnie od granicy z Niemcami na wschód kraju przez Świecko, Słubice, Nowy Tomyśl, Poznań, Wrześnię, Konin, Koło, Łódź, Łowicz, Skierniewice, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Warszawę i obecnie kończy się na wysokości Mińska Mazowieckiego. Dalej jej przebieg zaplanowano przez Siedlce, Białą Podlaską, Kukuryki do granicy z Białorusią.

W grudniu minister infrastruktury Andrzej Adamczyk zapowiedział, że budowa odcinka A2 do Siedlec zostanie zakończona za dwa lata, a do Białej Podlaskiej – za trzy lata.

autor: Piotr Nowak

Źródło:PAP
Tematy
Do zdobycia aż 360 zł z Kontem 360° Banku Millennium!

Do zdobycia aż 360 zł z Kontem 360° Banku Millennium!

Komentarze (7)

dodaj komentarz
antek10
Wniosek to sobie mogą składać bo to nic nie kosztuje. Kasy na to juz nie bedzie. UE zamknęła bankomat. Inwestycje na PKP pokazują całą nagą prawdę.
jas2
Zapomniałeś, że Polska ma własna walutę.
Może więc zabraknąć wykonawców, asfaltu, kamienia, cementu, pracowników i wielu różnych rzeczy, ale pieniędzy nie może zabraknąć. Mamy własną walutę.
jag63 odpowiada jas2
Wenezuela, Korea Północna i Turcja, też mają swoje dumne waluty.
pyton112 odpowiada jag63
Japonia Szwajcaria Australia Norwegia również posiadają swoje waluty i jakoś sobie radzą beż chodzącego trupa jakom jest UE
nsjanusz odpowiada jag63
Nawet USA ma swoją walutę
antek10 odpowiada jas2
Zimbabwe ma taką własną walutę że zer im brakuje na bankotach. A co do Norwegii, Szwajcarii - tak mają waluty i mają społeczeństwa w którym nie wiadać tak dużego deficytu inteligencji jak w naszym społeczeństwie. Przykładem twój komentarz. Człoweku, u nas nie dość że kradną to jeszcze robią drugi PRL. :-))) To juz było
jas2 odpowiada antek10
Pisz na temat.
Pisałeś, że zabraknie pieniędzy, więc odpisałem ci, że nie zabraknie.
Masz jeszcze jakieś pytania? Chętnie odpowiem.

Powiązane: Budowa dróg i autostrad

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki