Deloitte potrzebuje 100 osób do pracy w Rzeszowie. Także studentów

Firma Deloitte szuka pracowników do rzeszowskiego centrum usług dla biznesu Deloitte na Europę Środkową. Chce powiększyć swój 400-osobowy zespół o kolejne 100 osób.

– Średnia wieku naszych pracowników to niewiele ponad 26 lat, ale jesteśmy otwarci na przedstawicieli wszystkich pokoleń – mówi Małgorzata Kubiś, szef działu zarządzania zasobami ludzkimi w Deloitte CE Business Services Center. - Zatrudnienie w firmie znajdą również eksperci, którzy mają już doświadczenie zawodowe, szczególnie w obszarach związanych z finansami, kadrami, płacami i IT.

(YAY Foto)

Centrum usług dla biznesu (Deloitte CE Business Services Center) świadczy usługi wewnętrzne związane m.in. z księgowością, audytem, obsługą IT, administracją oraz zarządzaniem ryzykiem dla oddziałów Deloitte z 18 krajów. W jego ramach funkcjonują cztery działy: audit delivery center, finanse, IT i zarządzanie ryzykiem, w połączeniu z usługami wsparcia wewnętrznego: studiem graficznym, administracją, zespołem kadr i płac, działem prawnym i globalnym zespołem marketingu.

Zatrudnienie znajdą także osoby, które nie mają jeszcze bogatego doświadczenia zawodowego. Firma jest otwarta na studentów, a głównym kryterium jest dobra znajomość języka angielskiego. Każdy nowy pracownik może liczyć na szkolenia wprowadzające, umowę o pracę na pełen etat oraz szeroki pakiet benefitów. Od 2016 roku oddział Deloitte w Rzeszowie mieści się w nowoczesnym budynku - biurowcu SkyRes.

Pracowników szuka także Grupa HSBC. W Krakowie powołano właśnie globalne centrum do spraw cyberbezpieczeństwa. Jego zadaniem będzie ochrona klientów grupy przed cyberatakami. Zatrudnienie znajdzie tam 50 specjalistów.

WB

Źródło:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
2 17 janek43

jeżeli ta firma nie dostanie gigantycznej kary za GetBack to nadal żyjemy w Państwie Teoretycznym. Oni podpisali się pod tym że 19 letnia drukarka HP jest warta 6075zł a Windows XP ponad 2 tysiące. to tam chyba i dyrektor jest studentem???

! Odpowiedz
1 7 maacwin

To ci od GETBack,

! Odpowiedz
1 12 fred_

Czyli szukaja taniej sily roboczej. Przewaga Polskiko kraju z zarobkami 3go swiata sie konczy.

! Odpowiedz
0 4 aleks__

To jedź sobie np. do Holandii do pracy to zobaczysz jakim tam Polak jest niewolnikiem. Praca na najniższych stawkach, mieszkanie po 10 osób w jednym baraku. Murzyn na plantacji bawełny nieraz miał lepsze warunki życia i pracy/

! Odpowiedz
0 42 nikt4

co oni tam będą robić? badać sprawozdania finansowe GetBacku?

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.