REKLAMA

DM Pekao i CDM Pekao SA w ofercie publicznej akcji serii C Lubelskiego Węgla Bogdanka S.A."

2009-06-01 06:30
publikacja
2009-06-01 06:30
W dniach od 1 do 5 czerwca br. Dom Maklerski Pekao oraz Centralny Dom Maklerski Pekao SA, uczestniczące w konsorcjum dystrybucyjnym organizowanym przez Oferującego, przyjmują zapisy w Transzy Inwestorów Indywidualnych na akcje serii C spółki Lubelski Węgiel „Bogdanka" S.A. To największa w tym roku prywatyzacja.
LW „Bogdanka" SA jest jednym z liderów rynku producentów węgla energetycznego w Polsce, wyróżniającym się na tle branży pod względem osiąganych wyników finansowych i wydajności wydobycia węgla kamiennego. Zapisy na akcje Spółki przyjmowane są na specjalną sesję GPW. Wobec osób zainteresowanych udziałem w ofercie wymagane jest posiadanie rachunku brokerskiego. 

Aktualni klienci podmiotów maklerskich Grupy Pekao mają możliwość złożenia zapisu w sieci blisko 140 placówek CDM i DM Pekao zlokalizowanych na terenie całego kraju, a także z wykorzystaniem kanałów zdalnych: telefonu czy Internetu (pod warunkiem posiadania stosownych umów do rachunku maklerskiego, prowadzonego przez Dom Maklerski Pekao czy Centralny Dom Maklerski Pekao SA).
Dodatkowo, oba domy maklerskie - dla Klientów dokonujących zapisu na Akcje spółki Lubelski Węgiel „Bogdanka" S.A. - odstąpiły od pobierania opłaty za otwarcie i prowadzenie nowych rachunków brokerskich w roku 2009 oraz wprowadziły specjalną stawkę prowizji z tytułu zawarcia transakcji związanej z zapisem, w wysokości 0,2% (min 3 PLN).

/ Bank Pekao SA
Źródło:
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~sla
Bogdanka- Chwalenie się, że prowizja 0,2% i otwarcie darmowe konta przy zapisach na emisję C, dla drobnych - dla mnie brzmi trochę niepoważnie. Zwykle zapisy były bezprowizyjne, ale jak widać - zwyczaje się zmieniają na niekorzyść drobnych, a przedstawia się to - jako rzekomą korzyść.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki