REKLAMA

Citi Handlowy przekonuje do przeniesienia linii kredytowej

2010-10-20 07:20
publikacja
2010-10-20 07:20
Dodaj Bankier.pl w Google

0 proc. odsetek przez 7 dni, brak prowizji przez pierwszy rok oraz promocyjne oprocentowanie linii kredytowej Citibank na poziomie 8,95 proc. przez 6 miesięcy od zawarcia umowy przekonać mają klientów do przeniesienia swojej dotychczasowej linii w koncie do Citi Handlowy.


- Systematycznie rozwijamy nasz produkt. Jako pierwsi na rynku zaproponowaliśmy naszym klientom innowacyjną formułę „0% do 7 dni”. Jako jedni z nielicznych przez pierwszy rok nie pobieramy opłaty za korzystanie z linii. A teraz klientom, którzy korzystają z linii kredytowej w innym banku, przedstawiamy jeszcze jeden poważny argument za tym, by przenieść się do Citi Handlowy - obniżone oprocentowanie do wysokości 8,95 proc. przez 6 miesięcy od zawarcia umowy, powiedziała Katarzyna Helbin-Nowakowska, Dyrektor Biura Linii Kredytów Niezabezpieczonych.



Z linii kredytowej na promocyjnych warunkach skorzystać mogą klienci z co najmniej 6-miesięczną historią kredytową z innego banku. Wystarczy, że zdecydują się na przelewanie wynagrodzenia na rachunek banku i dostarczą aktualne zaświadczenie o dochodach lub 3 wyciągi z rachunku osobistego z poprzedniego banku dokumentujące wpływy wynagrodzenia. Linia kredytowa przyznawana jest po weryfikacji zdolności kredytowej klienta.



Oferta specjalna linii kredytowej obejmuje niższe niż standardowe oprocentowanie na poziomie 8,95 proc. przez 6 miesięcy od momentu zawarcia umowy. Standardowe oprocentowanie linii kredytowej wynosi od 10.95% do 19.95%. Dodatkowo, w pierwszym roku bank nie pobiera opłaty za linię. W kolejnych latach prowizja roczna wynosi 1,75 proc., ale nie mniej niż 50 zł.

Wakacje na giełdzie



To, co wyróżnia jeszcze produkt spośród konkurencyjnych rozwiązań to formuła „0 proc. do 7 dni”. Pozwala ona klientom przez siedem dni w miesiącu korzystać z kredytu o nominalnym oprocentowaniu 0%. Co ważne, klienci nie zapłacą żadnych odsetek, także wtedy, gdy siedem dni nie są kolejnymi dniami kalendarzowymi.



Oferta specjalna Linii Kredytowej będzie dostępna do 23 grudnia 2010 roku.



/ Citi Handlowy
Źródło:Informacja prasowa
Przeczytaj w Pulsie Biznesu
22 spółki z GPW na trzeci kwartał. Analitycy wskazali faworytów
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Sektor bankowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki