REKLAMA

Belka: Polska w nie najlepszym stanie, ale przedsiębiorcy dadzą radę

2015-02-19 16:19
publikacja
2015-02-19 16:19
fot. Stefan Maszewski/REPORTER / EastNews

Polskie państwo nie jest w najlepszym stanie, ale nasi przedsiębiorcy sobie poradzą - ocenia Marek Belka. Prezes Narodowego Banku Polskiego wziął udział w konferencji zorganizowanej z okazji 25-lecia Krajowej Izby Gospodarczej.

Marek Belka podkreśla, że właściciele polskich firm powinni brać pod uwagę nie tylko dobre scenariusze, bo jeszcze nie raz będą musieli stawiać czoła przeciwnościom podobnym to zamknięcia rynku jabłek czy wieprzowiny. Prezes NBP jest jednak spokojny, że rodzimi biznesmeni sobie poradzą.

W spotkaniu z okazji 25-lecia KIG-u wzięli udział między innymi prezydent Bronisław Komorowski oraz byli prezydenci Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/Arkadiusz Augustyniak//mitro/

Źródło:IAR
Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Advertisement

Komentarze (27)

dodaj komentarz
~dolar
oj dobry wujek się wypowiedział!
~belka
państwo to ch...j duupa i kamieni kupa, aż dziw bierze że przedsiębiorcy dają rade
~ecik
Chciał powiedzieć, że mimo takich sq-vieli jak on sam damy radę. A ja w tym roku ograniczam do maxa konsumpcję a złotówkę wyciagam z banku i zamieniam na walutę i mam nadzieję, że to przyśpieszy plajte tego bolszewickiego państwa. Komu zalezy na dobru własnych dzieci to też tak zrobi. W innym przypadku zadłużą nas Chciał powiedzieć, że mimo takich sq-vieli jak on sam damy radę. A ja w tym roku ograniczam do maxa konsumpcję a złotówkę wyciagam z banku i zamieniam na walutę i mam nadzieję, że to przyśpieszy plajte tego bolszewickiego państwa. Komu zalezy na dobru własnych dzieci to też tak zrobi. W innym przypadku zadłużą nas na 4 pokolenia, a tak może im kasy nie pożyczą.
~jjj
panie belka nie tym razem.przedsiebiorca
~piotrek
Jak bardzo chciałbym, żeby ten komunista i jego bracia bez jakiejkolwiek moralności dostali szlaban na uczestnictwo w życiu politycznym. Polski przedsiębiorca nie musiałby stawiać czoła połowie głupich umów,rozstrzygnięć,układów.a i reszta by skorzystała,gdyby rząd składał się ze specjalistów,chcących naszego Jak bardzo chciałbym, żeby ten komunista i jego bracia bez jakiejkolwiek moralności dostali szlaban na uczestnictwo w życiu politycznym. Polski przedsiębiorca nie musiałby stawiać czoła połowie głupich umów,rozstrzygnięć,układów.a i reszta by skorzystała,gdyby rząd składał się ze specjalistów,chcących naszego dobra,a nie z ,,wiernych towarzyszy,, z dyplomem za członkostwo w Pzpr.
~Adas
Tylko ci co rozliczają POdatki na Cyprze maja się dobrze no i jeszcze ciągną dotacje z UE
~satyryk
Ten komuch o mentalnosci pucybuta niech juz przejdzie na emeyture mundurowa bo gada jak wojskowy trep.
~so
banda nierobów, aby umieją obniżać stopy i podnosić podatki...
~et
przedsiębiorcy dadzą rade, wyprowadza się za granice...
~Dariushhh
Jeszcze niech wzrośnie składka ZUS. A co tam. Przedsiębiorcy dadzą radę. Zróbmy wszystkim kontrolę skarbówki. Na pewno coś się znajdzie (każdy urzędnik ma swoją interpretację przepisów prawa podatkowego). Zniszczmy wszystko co polskie...

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki