REKLAMA

Bankier.pl będzie wyceniany z premią względem innych spółek - analiza

2006-06-06 12:16
publikacja
2006-06-06 12:16
Bankier.pl funkcjonuje na rynku mediów internetowych, czyli najwyżej wycenianej części rynku medialnego. Dodatkowo spółka zajmuje się pośrednictwem finansowym oraz działa na rynku reklamy internetowej. Firma jest liderem na rynku portali wertykalnych i działa w oparciu o sprawdzone wzory z krajów UE i USA. Użytkownicy znają ją także dzięki takim posiadanym stronom internetowym jak: Bankier.pl, Eurobankier.pl oraz Twoja-Firma.pl.

Bankier.pl jest portalem o bardzo atrakcyjnym profilu użytkownika oraz niższych niż w przypadku portali horyzontalnych kosztach działalności. O ile spółka będzie rentowna i utrzyma planowaną dynamikę wzrostu powinna być wyceniana z premią względem wydawców prasy czy portali horyzontalnych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną analizą portalu finansowego Bankier.pl przygotowaną przez analityków z giełdowe.pl.

Powyższy materiał został przygotowany przez niezależnych analityków z portalu giełdowe.pl bez udziału portalu Bankier.pl.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty nabycia papierów wartościowych i ma wyłącznie charakter promocyjny. Informacje o publicznej ofercie akcji zostały opublikowane w prospekcie emisyjnym, który jest dostępny na stronach internetowych Spółki pod adresem: www.bankier.pl.
Źródło:
Tematy
Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki