REKLAMA

BNP Paribas walczy o klientów. Założysz iKonto, dostaniesz tablet

2014-08-05 10:02
publikacja
2014-08-05 10:02
BNP Paribas walczy o klientów. Założysz iKonto, dostaniesz tablet
BNP Paribas walczy o klientów. Założysz iKonto, dostaniesz tablet

BNP Paribas promuje swoje nowe iKonto. Rachunek pozwala odzyskać do 600 zł wydanych na zakupy internetowe. W ramach nowej promocji każda osoba, która otworzy konto, dostanie tablet Samsunga.

Szczegółowo o nowym koncie pisałem na łamach PRNews.pl na początku lipca. Jest to rachunek z 3 procentowym moneybackiem za zakupy internetowe dokonane za pośrednictwem PayU. Konto pozwala odzyskać do 600 zł rocznie, więc ma znacznie lepsze parametry byłego Alior Synca. Rachunek jest bezpłatny, jeśli klient korzysta z niego aktywnie.

W tym przypadku aktywność to wpływ co miesiąc kwoty minimum 1000 zł i transakcje kartowe na kwotę minimum 200 zł. Co miesiąc można odzyskać 50 zł wydane na zakupy internetowe, ale żeby moneyback zadziałał wpływy na konto nie mogą być niższe niż 1000 zł. Do tego bank dokłada 4 wypłaty z obcych bankomatów w miesiącu bez prowizji, a każda następna kosztuje tylko 3 zł.

Zobacz również: iKonto od BNP Paribas dobrą alternatywą dla Synca

W ramach nowej promocji, która wystartowała 1 sierpnia, bank będzie dokładał do rachunku tablet Samsunga (Galaxy Tab P3 Lite SM T110). Zgodnie z regulaminem, uczestnik nabywa prawo do nagrody jeśli spełni łącznie następujące warunki:

1. w okresie trwania promocji kliknie w banner reklamowy z wizerunkiem tabletu i informacją o sprzedaży premiowej, wypełni wniosek o otwarcie iKonta i dokona przelewu identyfikującego,

2. do 30.09.2014 aktywuje iKonto w BNP Paribas i wykona transakcje kartą debetową na kwotę przynajmniej 400 zł.

Konto trzeba będzie utrzymać przez minimum rok. W innym wypadku, bank zażąda zwrotu równowartości nagrody, czyli 400 zł. Warto przy tym wspomnieć, że opłata za nieużywane konto i kartę wyniesie 15 zł miesięcznie, więc jeśli zdecydujemy się skorzystać z promocji, lepiej korzystać z produktu aktywnie.

Każdy uczestnik, który spełni powyższe warunki, dostanie tablet. Promocja trwa do końca sierpnia lub do wyczerpania nagród. Niestety nie wiadomo ile jest nagród, bo bank nie chciał nam ujawnić takiej informacji. Regulamin promocji znajduje się TUTAJ, a strona dedykowana TUTAJ.

Nie jest to pierwsza oferta konta z tabletem na naszym rynku. Podobne promocje organizuje Getin Bank, ale tam za konto trzeba płacić sztywną opłatę miesięczną.

Wojciech Boczoń


Źródło:
Tematy
Szukasz kierowcy? Opublikuj ogłoszenie za 89,28 zł

Szukasz kierowcy? Opublikuj ogłoszenie za 89,28 zł

Advertisement

Komentarze (32)

dodaj komentarz
~luk
Sposób realizacji promocji przez Bank BNP Paribas ma wszelkie znamiona oszustwa i najprawdopodobniej wyląduje w KNF oraz UOKiK.Mimo spełnienia wszelkich warunków z regulaminu tablety jak na razie widzieliśmy tylko na grafice reklamowej!
~oszukany
Otworzyłem konto z tabletem zaraz po rozpoczęciu akcji, warunki spełnione w sierpniu a tabletu nie otrzymałem. A może tych tabletów było tylko 100? Dlaczego bank nie poinformował o zakończeniu promocji, tylko mamił kolejnych klientów rzekomym tabletem, którego i tak by nie otrzymali? Zachowanie niegodne takiej instytucji Otworzyłem konto z tabletem zaraz po rozpoczęciu akcji, warunki spełnione w sierpniu a tabletu nie otrzymałem. A może tych tabletów było tylko 100? Dlaczego bank nie poinformował o zakończeniu promocji, tylko mamił kolejnych klientów rzekomym tabletem, którego i tak by nie otrzymali? Zachowanie niegodne takiej instytucji i kojarzy się z parabankiem
~greg
To co robi BNP Pariba w promocji konto z Tabletem to prawdopodobnie przestępstwo!!!!!! Zachęcano do otwarcia konta i wydawania ich kartą pieniędzy przez 12 miesięcy. Jednocześnie BNP Pariba nie zamierzał, jak to widać po odpowiedziach przedstawicieli banku m. innymi na FB wywiązać się z umowy.Kodeks Karny jasno definiuje To co robi BNP Pariba w promocji konto z Tabletem to prawdopodobnie przestępstwo!!!!!! Zachęcano do otwarcia konta i wydawania ich kartą pieniędzy przez 12 miesięcy. Jednocześnie BNP Pariba nie zamierzał, jak to widać po odpowiedziach przedstawicieli banku m. innymi na FB wywiązać się z umowy.Kodeks Karny jasno definiuje takie zachowanie jasno:Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
~oddpiotr
OSZUSTWO!!!Ja i moi znajomi dostaliśmy takiego samego maila, a wniosek wysłaliśmy 1 dnia!!!
~marecki
Faktycznie kpina.Jestem kolejną osobą,która dała się nabrać na konto z tabletem.Pomimo spełnienia warunków nie dostałem ani tableta ani nawet jakiejkolwiek informacji.Czy można taką sytuację potraktować jako niewywiązanie się z umowy przez bank?
~SAID
Panie Wojciechu tak jak Pan napisał w regulaminie jest napisane, że "Każdy uczestnik, który spełni powyższe warunki, dostanie tablet".Tymczasem ja i wszystkie osoby, które znam i też założyły konto tych tabletów nie dostały. Czy mógłby Pan Napisać artykuł, w którym by Pan Przeanalizował ten regulamin Panie Wojciechu tak jak Pan napisał w regulaminie jest napisane, że "Każdy uczestnik, który spełni powyższe warunki, dostanie tablet".Tymczasem ja i wszystkie osoby, które znam i też założyły konto tych tabletów nie dostały. Czy mógłby Pan Napisać artykuł, w którym by Pan Przeanalizował ten regulamin czy bank zachował się wg regulaminu?
~Jack
Także ja i moja żona mieszkająca w innym mieście dostaliśmy email, że niestety.Zapisaliśmy się po dwóch dniach od ogłoszenia promocji i wypełniliśmy warunki już w sierpniu!Szok!!! A Regulamin podaje jasno, że KAŻDY kto wypełni warunki promocji otrzyma tablet.To oszustwo banku!
~CHRIS
Witam w klubie.Dołączam do grona osób które tableta nie otrzymały pomimo spełnienia warunków.Żenada...
~Kpina
Większość osób dostała maila o nie spełnianiu warunków.Bank raczej nie zdobył w ten sposób nowych klientów.
~Tot
O tym kto otrzyma tablet zadecyduje kto pierwszy wyda 400zł kartą. Tablety zaczną wysyłać dopiero po 30 września.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki