REKLAMA

BIOMASS ENERGY PROJECT S.A.: Podpisanie umowy o strategicznej współpracy z chińską firmą CITIC Gangtong International Logistics Co., Ltd z Ningbo

2022-10-28 12:09
publikacja
2022-10-28 12:09
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 10 / 2022
Data sporządzenia: 2022-10-28
Skrócona nazwa emitenta
BIOMASS ENERGY PROJECT S.A.
Temat
Podpisanie umowy o strategicznej współpracy z chińską firmą CITIC Gangtong International Logistics Co., Ltd z Ningbo
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd BIOMASS ENERGY PROJECT S.A. _ “Spółka", "Emitent" _ informuje o podpisaniu umowy o strategicznej współpracy z chińską firmą CITIC Gangtong International Logistics Co., Ltd z Ningbo. Przedmiotem niniejszej umowy o strategicznej współpracy pomiędzy stronami jest wspólne utworzenie Centrum Wymiany Chińsko-Europejskiej Izby Handlowej w Chinach oraz wprowadzenie europejskich specjalizacji i marek do oferty CITIC Group za pośrednictwem grupy przedsiębiorstw współpracujących z Europejskimi Izbami Handlowymi . Strona chińska zapewniać ma udostępnianie odpowiedniej infrastruktury i zaplecza logistycznego dla importu europejskich towarów konsumpcyjnych do Chin . Realizować ma także procedury importowe i przygotowywanie stosownej dokumentacji koniecznej do wprowadzenia tych produktów na rynek chiński oraz obniżyć koszty tej wymiany handlowej jak również zmniejszyć jej ryzyka oraz przyspieszyć znacznie procedury celne.
Zadaniem naszej Spółki ma być budowanie platformy współpracy Centrum Wymiany Produktów Chińsko-Europejskich w Polsce i Europie poprzez kontakty z krajowymi i lokalnymi Izbami Handlowymi. Celem jest pomoc chińskim i europejskim przedsiębiorstwom w przełamaniu różnych przeszkód, zmniejszeniu kosztów wymiany i ryzyka transakcyjnego oraz poprawieniu wskaźnika sukcesu w erze po epidemii. Zamierzamy promować przedsiębiorstwa europejskie, aby przez to okno udały się do Chin w poszukiwaniu większych możliwości rozwoju. Umowa została podpisana na okres pięciu lat.
CITIC Gangtong jest utworzoną w 2013 roku chińską spółką państwową , która jest pionierem i głównym elementem ogólnego planowania i budowy Ningbo Meishan Vehicle Import Port. Jest to przedsiębiorstwo platformowe specjalizujące się w usługach łańcucha dostaw importowanych samochodów w ramach CITIC Group i posiada kwalifikację równoległej importowanej motoryzacyjnej platformy pilotażowej zatwierdzonej przez Chińskie Ministerstwo Handlu. Realizuje poprzez swoją infrastrukturę w Porcie Ningbo import kilkudziesięciu tysięcy samochodów rocznie.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-10-28 Jerzy Drożniewski Prezes Zarządu
2022-10-28 Krzysztof Arkuszewski Wiceprezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Konto firmowe z premią do 2000 zł od Banku Millennium + 400 zł od Bankier.pl

Konto firmowe z premią do 2000 zł od Banku Millennium + 400 zł od Bankier.pl

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki