REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

ANALIZY ONLINE SA: Zmiana terminu publikacji skonsolidowanego i jednostkowego raportu okresowego za 2024 rok

2025-04-02 10:39
publikacja
2025-04-02 10:39
Dodaj Bankier.pl w Google
Zarząd Analizy Online S.A. („Emitent”, „Spółka”) informuje, iż zmianie ulega termin publikacji skonsolidowanego i jednostkowego raportu okresowego za 2024 rok.
Zgodnie z przekazanym w dniu 17 marca 2025 raporcie bieżącym EBI 5/2025 dotyczącym zmiany terminu publikacji skonsolidowanego i jednostkowego raportu okresowego za 2024 r., Spółka podała, iż ww. raporty okresowe za 2024 r. zostaną opublikowane w dniu 23 kwietnia 2025 r.
Nowy termin przekazania do publicznej informacji skonsolidowanego i jednostkowego raportu okresowego za 2024 r. to dzień 7 kwietnia 2025 r.

Podstawa Prawna:
§ 6 ust. 14.2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki