REKLAMA
PIT 2023

ZUK: Powołanie Członka Zarządu Spółki.

2023-07-20 13:25
publikacja
2023-07-20 13:25
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 11 / 2023
Data sporządzenia: 2023-07-20
Skrócona nazwa emitenta
ZUK
Temat
Powołanie Członka Zarządu Spółki.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd Zakładów Urządzeń Kotłowych "Stąporków" S.A. [Spółka, Emitent] informuje, że Rada Nadzorcza Spółki w dniu 20 lipca 2023 r. powołała w skład Zarządu Spółki Pana Jarosława Cybulskiego powierzając mu funkcję Członka Zarządu z mocą od dnia 1 sierpnia 2023 r. na okres do końca bieżącej wspólnej kadencji.
Poniżej Spółka przekazuje informacje nt. wykształcenia, kwalifikacji i zajmowanych wcześniej stanowisk, wraz z opisem przebiegu pracy zawodowej nowego Członka Zrządu Spółki.
Pan Jarosław Cybulski jest absolwentem Wydziału Finansów i Bankowość Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Karierę zawodową rozpoczął w 1997 roku jako analityk sprzedaży, później analityk finansowy w NOMI S.A. Następnie w latach 2001-2002 pracował jako kontroler finansowy w Cefarm Kielce S.A.
Od 2002 roku związany zawodowo z grupą kapitałową Pana Michała Sołowowa, gdzie zajmował szereg stanowisk kierowniczych, m.in. Dyrektor Finansowy – Prokurent w FTF Columbus Sp. z o.o., Prokurent North Food Polska S.A., Prokurent Megastore.pl S.A., Prokurent GC Broker Sp. z o.o., Członek Rady Nadzorczej Cersanit S.A., Członek Rady Nadzorczej Magellan Pro-Equity Fund I S.A.
Zgodnie ze złożonym oświadczeniem Pan Jarosław Cybulski nie prowadzi w żadnej formie działalności konkurencyjnej w stosunku do Emitenta, jak również nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej, jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej, jako członek jej organu.
Pan Jarosław Cybulski nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.
Szczegółowa podstawa prawna: § 5 pkt 5 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2023-07-20 Sławomir Jędrzejczak Prezes Zarządu Sławomir Jędrzejczak
2023-07-20 Błażej Wiśniewski Członek Zarządu Błażej Wiśniewski
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Kredyt hipoteczny własny kąt 0% prowizji (RRSO: 9,83%)

Kredyt hipoteczny własny kąt 0% prowizji (RRSO: 9,83%)

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki