REKLAMA

XVI edycja Festiwalu BOSS we Wrocławiu

2019-03-20 14:39
publikacja
2019-03-20 14:39
XVI edycja Festiwalu BOSS we Wrocławiu
XVI edycja Festiwalu BOSS we Wrocławiu
/ festiwalboss.pl

Festiwal BOSS 2019 - Wrocław to już XVI edycja jednego z największych festiwali biznesowych w Polsce, który co roku swoją rangą i wartością merytoryczną przyciąga rzesze przedsiębiorców, inwestorów oraz studentów.

Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza Was od 18 do 21 marca od godziny 17:00 na Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. W tym roku swoją obecnością zaszczycą nas: Paweł Tkaczyk, Dawid Bagiński, Arkadiusz Wierzbicki, Michał Kosel, Lech Wilczyński, Mariusz Stężały i Krzysztof Sarnecki.

Podczas czterech tematycznych dni dowiecie się, jak budować markę osobistą krok po kroku, także w internecie, jak inwestować w nieruchomości czy też w jaki sposób negocjować jak zawodowiec oraz wiele więcej. Szukacie rzetelnej wiedzy? Dawki inspiracji i motywacji do podjęcia działania? A może po prostu chcecie spędzić czas w ciekawszy i bardziej produktywny sposób niż przeglądanie Internetu? Jeżeli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco to Festiwal BOSS jest właśnie dla Was!

Bez względu na to, czym się teraz zajmujesz, festiwal będzie świetną okazją na poznanie osób z pasją w codziennych działaniach czy też na nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych, które wykorzystasz w przyszłość. Po takiej dawce pozytywnych emocji i przydatnych wskazówek ciężko będzie Ci wyjść bez nowych pomysłów.

Nasz zespół już nie może doczekać się festiwalu, mamy nadzieję, że Ty też! Czekamy na Ciebie już 18 marca na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Po więcej szczegółowych informacji zajrzyjcie na wydarzenie na Facebooku.

Źródło:
Tematy
Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki