Wylicytuj Złotego Bankiera! Gramy dla WOŚP

Chciwy jak Bankier? Nic z tych rzeczy! Portal Bankier.pl, numer 1 na rynku informacji o finansach, już po raz drugi wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta, ofertą złożoną w ostatniej chwili Złotego Bankiera wygrywa Vivus za kwotę 20 100 zł.

Statuetka Złoty Bankier od lat jest symbolem najwyższej jakości, profesjonalizmu i innowacyjności. Co roku wręczamy ją bankom, które nie tylko wyznaczają kierunek rozwoju polskiej bankowości, ale również biorą pod uwagę zapotrzebowanie swoich klientów, oferując im najwyższej jakości produkty i usługi.

(Allegro)

W tym roku walka o statuetkę trwała do ostatniej chwili, ale ostatecznie zwyciężył Vivus.

(Allegro)

Złoty Bankier w tym roku będzie jak złota rybka spełniająca marzenia o zdrowiu dzieciaków. Niełatwo było ją wyłowić. Zresztą, zobaczcie sami:

Złoty Bankier jest swego rodzaju Oskarem branży finansowej, a statuetka ma zarówno wartość symboliczną, jak również materialną. Statuetka przeznaczona na aukcję jest zaprojektowana i wykonana z najwyższej jakości materiałów przez artystę rzeźbiarza. W ubiegłym roku naszą aukcję wygrał Cezary Kucharski, znany piłkarz, przedsiębiorca i menadżer m.in. Roberta Lewandowskiego. Dzięki niemu, fundację WOŚP zasiliło 11,1 tys. zł, a statuetka trafiła w ręce donatora podczas gali Złotego Bankiera.

W tym roku nie możemy być gorsi! Gala już 24 kwietnia, a bilet na nią można zapewnić sobie już teraz.

(Bankier.pl)

Dodatkową nagrodą dla zwycięzcy jest artykuł sponsorowany Premium wyświetlany przez siedem dni na stronie Bankier.pl. Jest to szansa na dotarcie z ofertą swojego produktu, usługi lub firmy do użytkowników zainteresowanych finansami, biznesem, gospodarką i nowymi technologiami.

Po zakończonej aukcji prosimy zwycięzcę o kontakt mailowy na adres marketing@bankier.pl w celu ustalenia szczegółów.

Zapraszamy do licytacji!

Źródło:
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
46 18 open_mind

Bardzo chętnie bym się przyłączył, ale to odpustowe zachowanie „Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.” to zwykłe drenowanie prostego luda. Proszę wpierw niech pani prezydent Warszawy zapłaci rachunek jaki nabiła będąc za granicą. Poza tym przestańmy wreszcie robić to co Sikorski się przejęzyczył dla USA i kupować zabawki wojskowe które poza wysiłkiem ekonomicznym do niczego nam nie są potrzebne i się nie zdadzą. To tylko niektóre nieprawości a lista jest długa i przestańmy skomleć na ulicy o datki bo się ośmieszamy a nam propagandą że to ewenement na skalę światową. Masakra. I już możecie mnie wykasować albo klikać na czerwono.

Właśnie będąc w USA widzę jak skomlą przed sklepami i zbierają na inwalidów i biedne dzieci, a ja się pytam – może by tak przestać zabijać pod płaszczykiem demokracji za granicą bezbronnych obywateli – np. Afganistan Jemen. Lista jest długa cały bliski wschód zrobili inwalidami.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
6 16 xiven

open_mind z nazwy a w treści typowe zrzędzenie starego dziada, do tego jeszcze nie na temat :D to jakaś satyra?

bo jak czytam to trochę się uśmiecham, chociaż nie wiem czy powinienem

! Odpowiedz
5 16 karbinadel

Nie rozumiem tego marudzenia bez sensu. Przecież datki są dobrowolne, nie podoba się, to nie dawać. I po co mieszać do tego sprawy, które z całą akcją nie mają nic wspólnego? Ktoś gdzieś zrobił coś złego, to dlatego wszyscy mamy być źli?

! Odpowiedz
28 30 rimet1

Rozpoczne licytacje. Daję złotego melona.

! Odpowiedz
3 1 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz

Do rozliczenia PIT 2018 zostało:

WCZYTAJ TWÓJ E-PIT